Financiën
Boekjaar 2025
THE PRODUCTEAM RECORDS uit Villers-la-Ville, ondernemingsnummer BE0457398847, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 11.548 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde THE PRODUCTEAM RECORDS een brutomarge van € 75.834 en een eigen vermogen van € 55.763. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 22.455 naar € 11.548. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 55.763
▲ 6% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 11.548
▼ 49% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 110
▼ 53% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.250 uitgekeerd
71 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 44.662
▼ 2% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 34.813
▼ 19% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 58.754
Dit jaar wordt € 23.265 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 10.520
▲ 73% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.054
▼ 19% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -137.446 | € 230.202 | € 83.422 | € 75.834 | ▼ 9% |
| Winst na belastingen | € -201.529 | € 152.025 | € 22.455 | € 11.548 | ▼ 49% |
| Eigen vermogen | € -122.015 | € 30.010 | € 52.465 | € 55.763 | ▲ 6% |
| Totale schulden | € 373.888 | € 73.249 | € 90.159 | € 97.185 | ▲ 8% |
| Cash | € 1.758 | € 24 | € 234 | € 110 | ▼ 53% |
| Terreinen & gebouwen | € 190.909 | - | - | - | |
| Opgepotte winst | € -157.607 | € -6.756 | € 15.699 | € 18.997 | ▲ 21% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 8.250 | |
| Bankschulden | € 141.746 | € 8.764 | € 59.008 | € 58.754 | |
| Balanstotaal | € 251.873 | € 103.259 | € 142.624 | € 152.947 | ▲ 7% |
| Werknemers (VTE) | 1 | - | - | - |
Kerncijfers van THE PRODUCTEAM RECORDS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met THE PRODUCTEAM RECORDS?
Wat er de jongste jaren bij THE PRODUCTEAM RECORDS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 11.548 (▼ 49% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Toninno BONGIOVANNI werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Villers-la-Ville. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 201.529 verlies in 2022 naar € 11.548 winst in 2025.
Betaalde al € 26.114 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 152.025 winst.
Keerde in totaal € 8.250 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter THE PRODUCTEAM RECORDS zit Toninno BONGIOVANNI.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Toninno BONGIOVANNI
Administrateur délégué
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Strichon 49
1495 Villers-la-Ville
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0457.398.847
- Btw-nummer
- BE 0457.398.847
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Strichon 49, 1495 Villers-la-Ville
- Namen & benamingen
- THE PRODUCTEAM RECORDS · T.P.R.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 februari 1996
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 mrt 2026
- Activiteiten · NACE
Productie van overige films
Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms
Overige activiteiten van uitgeverijen, met uitzondering van het uitgeven van software
Overige uitgeverijen
Exploitatie van schouwburgen, concertzalen en dergelijke
Activiteiten van reclamebureaus
Publiciteitsagentschappen