Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2025
DOCTEUR MICHEL TOURBACH, Médecine générale uit Vielsalm, ondernemingsnummer BE0457258988, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 69.700 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DOCTEUR MICHEL TOURBACH, Médecine générale een brutomarge van € 93.976 en een eigen vermogen van € 788.556. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 87.876 naar € 69.700. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 788.556
▼ 10% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 69.700
▼ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 5.235
▲ 2% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 780.499.
Mensen en middelen in 2025
€ 49.532
▼ 24% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 1.134.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.258
▲ 75% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 251.243 | € 80.581 | € 102.415 | € 93.976 | ▼ 8% |
| Winst na belastingen | € 167.062 | € 50.738 | € 87.876 | € 69.700 | ▼ 21% |
| Eigen vermogen | € 1.118.509 | € 1.169.246 | € 875.213 | € 788.556 | ▼ 10% |
| Totale schulden | € 68.745 | € 33.704 | € 57.288 | € 16.258 | ▼ 72% |
| Cash | € 20.061 | € 3.514 | € 5.147 | € 5.235 | ▲ 2% |
| Terreinen & gebouwen | € 0 | € 9.084 | € 8.125 | € 7.166 | ▼ 12% |
| Opgepotte winst | € 1.112.311 | € 1.161.190 | € 867.156 | € 780.499 | ▼ 10% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 381.909 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 1.187.254 | € 1.202.950 | € 932.501 | € 804.813 | ▼ 14% |
Kerncijfers van DOCTEUR MICHEL TOURBACH, Médecine générale, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DOCTEUR MICHEL TOURBACH, Médecine générale?
Wat er de jongste jaren bij DOCTEUR MICHEL TOURBACH, Médecine générale gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 69.700 (▼ 21% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Michel TOURBACH werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Vielsalm. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 167.062 winst in 2022 naar € 69.700 winst in 2025.
Betaalde al € 179.383 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 167.062 winst.
Keerde in totaal € 381.909 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter DOCTEUR MICHEL TOURBACH, Médecine générale zit Michel TOURBACH.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Michel TOURBACH
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Les-Grands-Champs 13
6690 Vielsalm
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0457.258.988
- Btw-nummer
- BE 0457.258.988
- Maatschappelijke zetel
- Les-Grands-Champs 13, 6690 Vielsalm
- Namen & benamingen
- DOCTEUR MICHEL TOURBACH, Médecine générale
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 januari 1996
- Peppol
- Niet geregistreerd