Financiën
Boekjaar 2025
ALGEMEEN ONDERHOUD SCHRIJNWERK uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0456175459, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.566 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ALGEMEEN ONDERHOUD SCHRIJNWERK een brutomarge van € 27.444 en een eigen vermogen van € 100.367. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.303 naar € 7.566. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 100.367
▲ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.566
▲ 76% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 820
▼ 92% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 81.775.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 35.524
▲ 227% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 1.215
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 2.416
▲ € 2.065 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.874
▲ 8% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 6.916 | € 34.558 | € 27.364 | € 27.444 | |
| Winst na belastingen | € 343 | € 7.345 | € 4.303 | € 7.566 | ▲ 76% |
| Eigen vermogen | € 81.153 | € 88.498 | € 92.801 | € 100.367 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 36.471 | € 34.617 | € 6.726 | € 10.537 | ▲ 57% |
| Cash | € 18.825 | € 18.027 | € 9.829 | € 820 | ▼ 92% |
| Opgepotte winst | € 62.561 | € 69.906 | € 74.209 | € 81.775 | ▲ 10% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 1.215 | |
| Balanstotaal | € 117.624 | € 123.115 | € 99.527 | € 110.904 | ▲ 11% |
Kerncijfers van ALGEMEEN ONDERHOUD SCHRIJNWERK, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ALGEMEEN ONDERHOUD SCHRIJNWERK?
Wat er de jongste jaren bij ALGEMEEN ONDERHOUD SCHRIJNWERK gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.566 (▲ 76% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 343 winst in 2022 naar € 7.566 winst in 2025.
Betaalde al € 5.909 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 7.566 winst.
Bestuur
Achter ALGEMEEN ONDERHOUD SCHRIJNWERK zit Luc Claes.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Luc Claes
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dendermondsesteenweg 227
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0456.175.459
- Btw-nummer
- BE 0456.175.459
- Maatschappelijke zetel
- Dendermondsesteenweg 227, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- ALGEMEEN ONDERHOUD SCHRIJNWERK · A.O.S.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 oktober 1995
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Groothandel in machines voor de mijnbouw, de bouwnijverheid en de weg- en waterbouw
Groothandel in machines voor mijnbouw, de bouwnijverheid en de weg- en waterbouw