Financiën
Boekjaar 2025
PAUL STEVENS EN ZOON uit Ninove, ondernemingsnummer BE0456075093, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 1.377 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PAUL STEVENS EN ZOON een brutomarge van € 180.762 en een eigen vermogen van € 56.410. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -16.545 naar € 1.377. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 56.410
▲ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 1.377
▲ in 2024 nog € 16.545 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 58.297
▲ 60% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 37.818.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 158.416
▼ 19% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 18.370
▼ 26% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 19.922
▼ 27% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 7.970 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 9.929
▼ 84% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.008
▼ 77% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 189.859 | € 198.054 | € 189.921 | € 180.762 | ▼ 5% |
| Winst na belastingen | € 1.434 | € 10.261 | € -16.545 | € 1.377 | ▲ € 17.922 |
| Eigen vermogen | € 61.317 | € 71.578 | € 55.033 | € 56.410 | ▲ 3% |
| Totale schulden | € 49.270 | € 85.326 | € 96.618 | € 31.858 | ▼ 67% |
| Cash | € 54.523 | € 30.221 | € 36.357 | € 58.297 | ▲ 60% |
| Opgepotte winst | € 42.725 | € 52.986 | € 36.441 | € 37.818 | ▲ 4% |
| Dividend | € 15.972 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 0 | € 34.542 | € 27.450 | € 19.922 | ▼ 27% |
| Balanstotaal | € 110.588 | € 156.904 | € 151.651 | € 88.269 | ▼ 42% |
Kerncijfers van PAUL STEVENS EN ZOON, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PAUL STEVENS EN ZOON?
Wat er de jongste jaren bij PAUL STEVENS EN ZOON gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 1.377. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ninove. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.434 winst in 2022 naar € 1.377 winst in 2025.
Betaalde al € 5.070 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 10.261 winst.
Keerde in totaal € 15.972 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter PAUL STEVENS EN ZOON zit Kenny Stevens.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Kenny Stevens
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Geraardsbergsesteenweg 379
9404 Ninove
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0456.075.093
- Btw-nummer
- BE 0456.075.093
- Maatschappelijke zetel
- Geraardsbergsesteenweg 379, 9404 Ninove
- Namen & benamingen
- PAUL STEVENS EN ZOON
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 september 1995
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 okt 2023
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bouwen van individuele huizen