Financiën
Boekjaar 2025
LE RABOT A MOULURES uit Oudergem, ondernemingsnummer BE0454069272, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 60.408 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LE RABOT A MOULURES een brutomarge van € 92.331 en een eigen vermogen van € 240.662. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 28.989 naar € 60.408. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 240.662
▲ 34% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 60.408
▲ 108% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 187.515
▲ 109% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 224.032.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 4.318
▲ 5% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 18.822
▲ € 17.365 t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 15.525
▲ € 15.306 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.117
▼ 49% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | - | - | € 323.023 | - | |
| Brutomarge | € 5.005 | € 12.236 | € 42.715 | € 92.331 | ▲ 116% |
| Winst na belastingen | € 3.588 | € 7.385 | € 28.989 | € 60.408 | ▲ 108% |
| Eigen vermogen | € 143.880 | € 151.265 | € 180.254 | € 240.662 | ▲ 34% |
| Totale schulden | € 15.567 | € 29.223 | € 18.910 | € 41.777 | ▲ 121% |
| Cash | € 40.139 | € 123.515 | € 89.627 | € 187.515 | ▲ 109% |
| Opgepotte winst | € 127.250 | € 134.635 | € 163.624 | € 224.032 | ▲ 37% |
| Bankschulden | € 0 | € 1.485 | € 1.457 | € 18.822 | ▲ € 17.365 |
| Balanstotaal | € 159.447 | € 180.488 | € 199.164 | € 282.439 | ▲ 42% |
Kerncijfers van LE RABOT A MOULURES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met LE RABOT A MOULURES?
Wat er de jongste jaren bij LE RABOT A MOULURES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 60.408 (▲ 108% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 3.588 winst in 2022 naar € 60.408 winst in 2025.
Betaalde al € 41.423 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 60.408 winst.
Bestuur
Achter LE RABOT A MOULURES zit Patrick Wagner.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Patrick Wagner
Administrateur
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Albert Meunierstraat 38
1160 Oudergem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0454.069.272
- Btw-nummer
- BE 0454.069.272
- Maatschappelijke zetel
- Albert Meunierstraat 38, 1160 Oudergem
- Namen & benamingen
- LE RABOT A MOULURES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 december 1994
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk
Vervaardiging van schrijn- en timmerwerk
Schrijnwerk