Financiën
Boekjaar 2025
COMPTAFISC uit Oudergem, ondernemingsnummer BE0452730771, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 65.806 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde COMPTAFISC een omzet van € 83.212 en een eigen vermogen van € 321.681. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 36.496 naar € 65.806. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 321.681
▲ 21% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 65.806
▲ 80% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 2.177
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.000 uitgekeerd
15 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 5.108
▲ 63% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 6.203
▼ 57% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 4.404
▼ 16% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.433
▼ 6% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 70.486 | € 68.715 | € 72.135 | € 83.212 | ▲ 15% |
| Brutomarge | € 43.471 | € 41.042 | € 46.778 | € 57.217 | ▲ 22% |
| Winst na belastingen | € 44.435 | € 34.557 | € 36.496 | € 65.806 | ▲ 80% |
| Eigen vermogen | € 262.822 | € 261.378 | € 265.875 | € 321.681 | ▲ 21% |
| Totale schulden | € 35.505 | € 32.370 | € 27.934 | € 18.369 | ▼ 34% |
| Cash | € 3.324 | € 2.217 | - | € 2.177 | |
| Terreinen & gebouwen | € 24.642 | € 24.485 | € 24.485 | € 24.485 | |
| Opgepotte winst | € 244.230 | € 242.786 | € 247.283 | € 303.089 | ▲ 23% |
| Dividend | € 45.000 | € 36.000 | € 32.000 | € 10.000 | ▼ 69% |
| Bankschulden | € 20.434 | € 12.169 | € 14.393 | € 6.203 | ▼ 57% |
| Balanstotaal | € 298.327 | € 293.748 | € 293.809 | € 340.050 | ▲ 16% |
Kerncijfers van COMPTAFISC, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met COMPTAFISC?
Wat er de jongste jaren bij COMPTAFISC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 65.806 (▲ 80% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 44.435 winst in 2022 naar € 65.806 winst in 2025.
Betaalde al € 10.000 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 65.806 winst.
Keerde in totaal € 123.000 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Paul Delforgegaarde 6
1160 Oudergem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0452.730.771
- Btw-nummer
- BE 0452.730.771
- Maatschappelijke zetel
- Paul Delforgegaarde 6, 1160 Oudergem
- Namen & benamingen
- COMPTAFISC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 mei 1994
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants
Boekhouders
Boekhouders en boekhouders-fiscalisten