Financiën
Boekjaar 2025
HERMA uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0451688814, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 96.400 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HERMA een brutomarge van € 284.136 en een eigen vermogen van € 453.822. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 45.350 naar € 96.400. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 453.822
▲ 27% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 96.400
▲ 113% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 182.010
▲ 46% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 435.230.
Mensen en middelen in 2025
€ 43.875
▼ 4% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 191.973
▲ 39% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 93.607
▼ 30% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 35.471 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 16.431
▼ 22% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.733
▲ 14% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 219.446 | € 272.385 | € 216.419 | € 284.136 | ▲ 31% |
| Winst na belastingen | € 45.226 | € 77.125 | € 45.350 | € 96.400 | ▲ 113% |
| Eigen vermogen | € 237.946 | € 312.072 | € 357.421 | € 453.822 | ▲ 27% |
| Totale schulden | € 319.504 | € 292.303 | € 202.803 | € 155.001 | ▼ 24% |
| Cash | € 120.590 | € 133.484 | € 124.665 | € 182.010 | ▲ 46% |
| Terreinen & gebouwen | € 165.511 | € 146.933 | € 141.097 | € 121.199 | ▼ 14% |
| Opgepotte winst | € 219.354 | € 293.480 | € 338.829 | € 435.230 | ▲ 28% |
| Dividend | € 3.000 | € 3.000 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 216.477 | € 175.540 | € 133.978 | € 93.607 | ▼ 30% |
| Balanstotaal | € 570.374 | € 615.577 | € 569.706 | € 616.584 | ▲ 8% |
Kerncijfers van HERMA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met HERMA?
Wat er de jongste jaren bij HERMA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 96.400 (▲ 113% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Miet Smets werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Bart Vrijdaghs werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 45.226 winst in 2022 naar € 96.400 winst in 2025.
Betaalde al € 107.876 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 96.400 winst.
Keerde in totaal € 6.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter HERMA zitten Miet Smets en Bart Vrijdaghs.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Miet Smets
Bestuurder
sinds 2020
Bart Vrijdaghs
Bestuurder
sinds 2007
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Tiensesteenweg 336
3800 Sint-Truiden
Luikersteenweg 356
3800 Sint-Truiden
Actief sinds 29 november 2017
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0451.688.814
- Btw-nummer
- BE 0451.688.814
- Maatschappelijke zetel
- Tiensesteenweg 336, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- HERMA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 december 1993
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Eetgelegenheden met beperkte bediening
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
Eetgelegenheden met volledige bediening