Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 56 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
GRUPPO MODA uit Sint-Niklaas, ondernemingsnummer BE0451144723, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 10.356 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GRUPPO MODA een brutomarge van € 870.521 en een eigen vermogen van € 488.331. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 14.609 naar € 10.356. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 28 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 488.331
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 10.356
▼ 29% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 99.883
▲ 26% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 338.331.
Mensen en middelen in 2025
14,3
▼ 0,1 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 676.873
▲ 20% t.o.v. 2024
€ 47.300 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 132.597
▼ 19% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 1,2 miljoen
▼ 8% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 33.628 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 19 jaar weg.
€ 101.326
▼ 36% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 132.185
▲ 7% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 595.194 | € 650.507 | € 687.793 | € 870.521 | ▲ 27% |
| Winst na belastingen | € 64.254 | € 59.918 | € 14.609 | € 10.356 | ▼ 29% |
| Eigen vermogen | € 403.448 | € 463.366 | € 477.975 | € 488.331 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 1.609.349 | € 1.647.180 | € 1.898.577 | € 1.671.545 | ▼ 12% |
| Cash | € 144.816 | € 63.464 | € 79.279 | € 99.883 | ▲ 26% |
| Terreinen & gebouwen | € 438.354 | € 403.570 | € 368.785 | € 368.785 | |
| Opgepotte winst | € 253.448 | € 313.366 | € 327.975 | € 338.331 | ▲ 3% |
| Bankschulden | € 988.749 | € 980.809 | € 1.283.807 | € 1.177.365 | ▼ 8% |
| Balanstotaal | € 2.012.796 | € 2.110.546 | € 2.376.552 | € 2.159.876 | ▼ 9% |
| Werknemers (VTE) | 13,3 | 14,3 | 14,4 | 14,3 | ▼ 0,1 |
Kerncijfers van GRUPPO MODA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met GRUPPO MODA?
Wat er de jongste jaren bij GRUPPO MODA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Géry Hemelaer stopte als bestuurder. NBB
- SATRA HOLDING stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Evergem. KBO
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 10.356 (▼ 29% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Géry Hemelaer werd bestuurder. NBB
- SATRA HOLDING werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Bornem. KBO
- Nieuwe vestiging in Knokke-Heist. KBO
Samengevat
Van € 64.254 winst in 2022 naar € 10.356 winst in 2025.
Betaalde al € 1.024 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 64.254 winst.
Gemiddeld € 60.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
De aandelen zijn in handen van SATRA HOLDING (100%) en Géry Hemelaer (0%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2024 · tot 2030
Gedelegeerd bestuurder · vertegenwoordigd door Chris CLEYMAN
sinds 2024 · tot 2030
Aandeelhouders
100%
Géry Hemelaer · bestuurder
0%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Mercatorstraat 77
9100 Sint-Niklaas
Lippenslaan 212
8300 Knokke-Heist
Actief sinds 18 maart 2005
Boomstraat(BOR) 91
2880 Bornem
Actief sinds 19 september 2014
Elslo 27
9940 Evergem
Actief sinds 19 augustus 2026
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 4 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0451.144.723
- Btw-nummer
- BE 0451.144.723
- Maatschappelijke zetel
- Mercatorstraat 77, 9100 Sint-Niklaas
- Namen & benamingen
- GRUPPO MODA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 oktober 1993
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Groothandel in kleding, met uitzondering van werk- en onderkleding
Groothandel in kleding, kledingtoebehoren en bontartikelen
Groothandel in huishoudtextiel en beddengoed
Groothandel in textiel
Detailhandel in huishoudtextiel en beddengoed
Detailhandel in textiel