Financiën
Boekjaar 2025
LA FONTAINE DU VENTAIRE uit Fontaine-l'Evêque, ondernemingsnummer BE0447985095, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 59.874 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LA FONTAINE DU VENTAIRE een brutomarge van € 168.551 en een eigen vermogen van € 252.459. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 35.876 naar € 59.874. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 252.459
▲ 31% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 59.874
▲ 67% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 214.334
▲ 43% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 233.867.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 47.193
▲ 5% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 22.773
▼ 46% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 1.170
▼ 92% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 6.890
▲ 3% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.982
▼ 34% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 77.210 | € 89.452 | € 134.744 | € 168.551 | ▲ 25% |
| Winst na belastingen | € 1.263 | € 8.135 | € 35.876 | € 59.874 | ▲ 67% |
| Eigen vermogen | € 178.065 | € 166.966 | € 192.585 | € 252.459 | ▲ 31% |
| Totale schulden | € 68.604 | € 42.209 | € 44.536 | € 23.042 | ▼ 48% |
| Cash | € 61.048 | € 83.113 | € 150.114 | € 214.334 | ▲ 43% |
| Terreinen & gebouwen | € 10.870 | € 9.141 | € 7.411 | € 7.411 | |
| Opgepotte winst | € 157.614 | € 148.374 | € 173.993 | € 233.867 | ▲ 34% |
| Dividend | € 0 | € 19.234 | € 10.257 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 43.947 | € 28.943 | € 15.132 | € 1.170 | ▼ 92% |
| Balanstotaal | € 246.670 | € 209.175 | € 237.121 | € 275.501 | ▲ 16% |
Kerncijfers van LA FONTAINE DU VENTAIRE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LA FONTAINE DU VENTAIRE?
Wat er de jongste jaren bij LA FONTAINE DU VENTAIRE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 59.874 (▲ 67% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Yves SUPLIS werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Fontaine-l'Evêque. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.263 winst in 2022 naar € 59.874 winst in 2025.
Betaalde al € 55.161 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 59.874 winst.
Keerde in totaal € 29.491 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter LA FONTAINE DU VENTAIRE zit Yves SUPLIS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Yves SUPLIS
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Station(F-E) 101
6140 Fontaine-l'Evêque
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0447.985.095
- Btw-nummer
- BE 0447.985.095
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Station(F-E) 101, 6140 Fontaine-l'Evêque
- Namen & benamingen
- LA FONTAINE DU VENTAIRE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 augustus 1992
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Restaurants van het traditionele type
Eetgelegenheden met volledige bediening
Catering van evenementen
Uitzendkoks en verzorgen van feesten en recepties