Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 9 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
GARAGE J. HOUYOUX et FILS uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE0445088854, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -8.054 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GARAGE J. HOUYOUX et FILS een brutomarge van € -2.329 en een eigen vermogen van € 165.616. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.271 naar € -8.054. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 165.616
▼ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -8.054
▼ in 2024 nog € 4.271 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 751
▼ 88% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 41.669.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 727
▼ 73% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 6.068
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 4.270
▼ 45% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.397
▼ 78% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 13.493 | € 7.800 | € 8.260 | € -2.329 | ▼ € 10.589 |
| Winst na belastingen | € 5.564 | € 1.658 | € 4.271 | € -8.054 | ▼ € 12.325 |
| Eigen vermogen | € 167.741 | € 169.399 | € 173.670 | € 165.616 | ▼ 5% |
| Totale schulden | € 45.370 | € 38.544 | € 37.992 | € 40.267 | ▲ 6% |
| Cash | € 210 | € 942 | € 6.201 | € 751 | ▼ 88% |
| Terreinen & gebouwen | € 9.498 | € 7.395 | € 5.417 | € 5.405 | |
| Opgepotte winst | € 43.794 | € 45.452 | € 49.723 | € 41.669 | ▼ 16% |
| Bankschulden | € 4.376 | € 0 | € 0 | € 6.068 | |
| Balanstotaal | € 213.111 | € 207.943 | € 211.662 | € 205.883 | ▼ 3% |
Kerncijfers van GARAGE J. HOUYOUX et FILS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met GARAGE J. HOUYOUX et FILS?
Wat er de jongste jaren bij GARAGE J. HOUYOUX et FILS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 8.054 (▼ € 12.325 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Georges HOUYOUX werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 5.564 winst in 2022 naar € 8.054 verlies in 2025.
Beste jaar ooit: 2022, met € 5.564 winst.
Bestuur
Achter GARAGE J. HOUYOUX et FILS zit Georges HOUYOUX.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Georges HOUYOUX
Gedelegeerd bestuurder
sinds 2004
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Marche, Avenue de France 116
6900 Marche-en-Famenne
Marche, Avenue de France 112
6900 Marche-en-Famenne
Actief sinds 24 oktober 1991
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0445.088.854
- Btw-nummer
- BE 0445.088.854
- Maatschappelijke zetel
- Marche, Avenue de France 116, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- GARAGE J. HOUYOUX et FILS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 september 1991
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in motorvoertuigen
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Gespecialiseerde detailhandel in bloemen en planten, zaden en kunstmeststoffen
Onderhoud en reparatie van auto's
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)