Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Negatief eigen vermogen NBB
Meer schulden dan bezittingen in 4 van de laatste 4 boekjaren.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 37 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
TOURALIMENT uit Anderlues, ondernemingsnummer BE0441599626, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 12.996 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TOURALIMENT een omzet van € 60.145 en een eigen vermogen van € -66.408. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 5.900 naar € 12.996. Winstgevend, en de winst groeit. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 26 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ -66.408
▲ € 12.996 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 12.996
▲ 120% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 374
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -91.197.
Schulden eind 2025
€ 141.645
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 4.915
▼ 71% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 76.513 | € 64.040 | € 53.227 | € 60.145 | ▲ 13% |
| Brutomarge | € 8.331 | € 11.569 | € 9.024 | € 13.374 | ▲ 48% |
| Winst na belastingen | € 6.744 | € 10.703 | € 5.900 | € 12.996 | ▲ 120% |
| Eigen vermogen | € -96.007 | € -85.304 | € -79.404 | € -66.408 | ▲ € 12.996 |
| Totale schulden | € 145.978 | € 157.306 | € 159.495 | € 146.560 | ▼ 8% |
| Cash | - | - | € 374 | € 374 | |
| Opgepotte winst | € -120.796 | € -110.093 | € -104.193 | € -91.197 | ▲ € 12.996 |
| Bankschulden | € 141.759 | € 141.848 | € 141.645 | € 141.645 | |
| Balanstotaal | € 49.971 | € 72.002 | € 80.091 | € 80.152 |
Kerncijfers van TOURALIMENT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met TOURALIMENT?
Wat er de jongste jaren bij TOURALIMENT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 12.996 (▲ 120% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Mons. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 6.744 winst in 2022 naar € 12.996 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2025, met € 12.996 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Gripelotte 47
6150 Anderlues
Rue de la Coupe 19
7000 Mons
Actief sinds 16 oktober 1990
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0441.599.626
- Btw-nummer
- BE 0441.599.626
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Gripelotte 47, 6150 Anderlues
- Namen & benamingen
- TOURALIMENT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 september 1990
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jan 2001
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Niet-gespecialiseerde detailhandel in algemene voedingsmiddelen (verkoopsoppervlakte minder dan 100 m2)
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)