Financiën
Boekjaar 2024
R.C. MAINTENANCE uit Anderlecht, ondernemingsnummer BE0441026930, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 123.413 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde R.C. MAINTENANCE een brutomarge van € 1 miljoen en een eigen vermogen van € 368.427. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 152.439 naar € 123.413. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 368.427
▲ 50% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 123.413
▼ 19% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 654.310
▲ 32% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 306.427.
Mensen en middelen in 2024
11,4
▲ 1,1 t.o.v. 2023
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 663.574
▲ 6% t.o.v. 2023
€ 58.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 120.861
▼ 44% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 275.529
▼ 9% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 215.454
▲ 4% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.191.780 | € 1.013.245 | € 945.583 | € 1.001.601 | ▲ 6% |
| Winst na belastingen | € 330.546 | € 168.175 | € 152.439 | € 123.413 | ▼ 19% |
| Eigen vermogen | € 124.400 | € 92.575 | € 245.013 | € 368.427 | ▲ 50% |
| Totale schulden | € 766.369 | € 1.000.604 | € 792.519 | € 647.855 | ▼ 18% |
| Cash | € 507.746 | € 571.148 | € 497.458 | € 654.310 | ▲ 32% |
| Terreinen & gebouwen | € 14.683 | € 11.109 | € 10.726 | € 10.726 | |
| Opgepotte winst | € 62.400 | € 30.575 | € 183.013 | € 306.427 | ▲ 67% |
| Dividend | € 300.000 | € 200.000 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 890.769 | € 1.093.179 | € 1.037.533 | € 1.046.282 | ▲ 1% |
| Werknemers (VTE) | 13,6 | 12,3 | 10,3 | 11,4 | ▲ 1,1 |
Kerncijfers van R.C. MAINTENANCE, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met R.C. MAINTENANCE?
Wat er de jongste jaren bij R.C. MAINTENANCE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- PHILIPPE ULRICH stopte als bestuurder. NBB
- ERIKA BOUCHEI stopte als bestuurder. NBB
- PHIRIKA stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 123.413 (▼ 19% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- PHILIPPE ULRICH werd bestuurder. NBB
- ERIKA BOUCHEI werd bestuurder. NBB
- PHIRIKA werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Nivelles. KBO
Samengevat
Van € 330.546 winst in 2021 naar € 123.413 winst in 2024.
Betaalde al € 281.117 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2021, met € 330.546 winst.
Gemiddeld € 87.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.
Bestuur
Het aandeel van PHIRIKA komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
R.C. MAINTENANCEDe aandelen zijn in handen van PHIRIKA (100%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
sinds 2023 · tot 2029
sinds 2023 · tot 2029
Gedelegeerd bestuurder
sinds 2023 · tot 2029
Aandeelhouders
100%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Doverstraat 44
1070 Anderlecht
Rue François-Lebon 66 bus 3
1400 Nivelles
Actief sinds 1 juli 2017
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
AS-COLOCROSSING - HostPapa, US
DNS
Cloudflare DNS
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0441.026.930
- Btw-nummer
- BE 0441.026.930
- Maatschappelijke zetel
- Doverstraat 44, 1070 Anderlecht
- Namen & benamingen
- R.C. MAINTENANCE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 juni 1990
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 dec 2025
- Contact
- rcm.be
- Activiteiten · NACE
Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie
Detailhandel in verlichtingsartikelen
Detailhandel in artikelen voor verlichting en woninginrichting
Detailhandel in verlichtingsartikelen in gespecialiseerde winkels