Financiën
Boekjaar 2025
EVO Clim uit Mont-de-l'Enclus, ondernemingsnummer BE0441026435, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 19.782 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde EVO Clim een brutomarge van € 35.183 en een eigen vermogen van € 56.510. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 5.596 naar € 19.782. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 56.510
▲ 54% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 19.782
▲ 254% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 27.065
▲ 288% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 25.523.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.011
▼ 56% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.594
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.346
▲ 96% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -466 | € 27.398 | € 14.534 | € 35.183 | ▲ 142% |
| Winst na belastingen | € -466 | € 24.880 | € 5.596 | € 19.782 | ▲ 254% |
| Eigen vermogen | € 6.252 | € 31.132 | € 36.728 | € 56.510 | ▲ 54% |
| Totale schulden | € 5 | € 24.112 | € 9.740 | € 10.940 | ▲ 12% |
| Cash | - | € 18.298 | € 6.971 | € 27.065 | ▲ 288% |
| Opgepotte winst | € -24.735 | € 145 | € 5.741 | € 25.523 | ▲ € 19.782 |
| Bankschulden | € 5 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 6.257 | € 55.244 | € 46.468 | € 67.450 | ▲ 45% |
Kerncijfers van EVO Clim, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met EVO Clim?
Wat er de jongste jaren bij EVO Clim gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 19.782 (▲ 254% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Ellezelles. KBO
- Nieuwe vestiging in Watermaal-Bosvoorde. KBO
- Nieuwe vestiging in Mont-de-l'Enclus. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 466 verlies in 2022 naar € 19.782 winst in 2025.
Betaalde al € 14.341 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 24.880 winst.
Bestuur
Achter EVO Clim zit Christian Terwagne.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Christian Terwagne
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chemin Vieille Motte(AN) 1
7750 Mont-de-l'Enclus
Terhulpsesteenweg 186
1170 Watermaal-Bosvoorde
Actief sinds 23 juli 1990
Fourquepire 1388
7890 Ellezelles
Actief sinds 9 maart 2021
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0441.026.435
- Btw-nummer
- BE 0441.026.435
- Maatschappelijke zetel
- Chemin Vieille Motte(AN) 1, 7750 Mont-de-l'Enclus
- Namen & benamingen
- EVO Clim · F.X.T. - GROUP - F.X.T. - GROUP ARGUS IMMO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 mei 1990
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Groothandel in installatiemateriaal voor loodgieterswerk en verwarming
Reparatie en onderhoud van producten van metaal
Groothandel in machines en apparaten voor de warmte-, koel- en vriestechniek voor industrieel gebruik
Sanitaire werkzaamheden