Financiën
Boekjaar 2025
DE GROOF MARLEEN uit Sint-Katelijne-Waver, ondernemingsnummer BE0440496497, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 310.107 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DE GROOF MARLEEN een brutomarge van € 607.680 en een eigen vermogen van € 2,2 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 263.615 naar € 310.107. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 18 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 2,2 miljoen
▲ 16% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 310.107
▲ 18% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 753.563
▲ 86% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 2,2 miljoen.
Mensen en middelen in 2025
10,5
▲ 1,2 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 183.590
▲ 38% t.o.v. 2024
€ 17.500 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 73.601
▲ 17% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.605
▼ 32% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 47.777
▼ 17% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 457.215 | € 534.168 | € 526.416 | € 607.680 | ▲ 15% |
| Winst na belastingen | € 232.611 | € 277.068 | € 263.615 | € 310.107 | ▲ 18% |
| Eigen vermogen | € 1.390.510 | € 1.667.756 | € 1.931.371 | € 2.241.478 | ▲ 16% |
| Totale schulden | € 41.221 | € 66.849 | € 77.608 | € 59.074 | ▼ 24% |
| Cash | € 1.197.474 | € 793.293 | € 406.067 | € 753.563 | ▲ 86% |
| Terreinen & gebouwen | € 118.953 | € 105.650 | € 98.513 | € 96.550 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € 1.328.510 | € 1.605.756 | € 1.869.371 | € 2.179.478 | ▲ 17% |
| Balanstotaal | € 1.431.730 | € 1.734.605 | € 2.008.978 | € 2.300.552 | ▲ 15% |
| Werknemers (VTE) | 8,7 | 7,4 | 9,3 | 10,5 | ▲ 1,2 |
Kerncijfers van DE GROOF MARLEEN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DE GROOF MARLEEN?
Wat er de jongste jaren bij DE GROOF MARLEEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 310.107 (▲ 18% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Katelijne-Waver. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 232.611 winst in 2022 naar € 310.107 winst in 2025.
Betaalde al € 413.806 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 310.107 winst.
Gemiddeld € 57.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Otterbeekweg 4
2860 Sint-Katelijne-Waver
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Certificeringen & Partners
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0440.496.497
- Btw-nummer
- BE 0440.496.497
- Maatschappelijke zetel
- Otterbeekweg 4, 2860 Sint-Katelijne-Waver
- Namen & benamingen
- DE GROOF MARLEEN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 maart 1990
- Peppol
- Actief · Actief sinds 13 nov 2025
- Contact
- rozendegroof.be
- Activiteiten · NACE
Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg
Overige markt- en straathandel
Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen
Groenteteelt
Markt- en straathandel in andere artikelen
Detailhandel in groenten en fruit
Markt- en straathandel in voedingsmiddelen
Markt- en straathandel in voedings- en genotmiddelen