Financiën
Boekjaar 2025
LEROY INVEST uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0437383490, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -35.630 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LEROY INVEST een brutomarge van € 22.927 en een eigen vermogen van € 867.225. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 19.643 naar € -35.630. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 867.225
▼ 6% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -35.630
▼ in 2024 nog € 19.643 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 521.971
▲ € 419.148 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 529.225.
Schulden eind 2025
€ 707.040
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 490.209
▲ € 481.736 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 633.257 | € 37.107 | € 26.955 | € 22.927 | ▼ 15% |
| Winst na belastingen | € 455.162 | € 12.167 | € 19.643 | € -35.630 | ▼ € 55.273 |
| Eigen vermogen | € 912.975 | € 925.142 | € 923.946 | € 867.225 | ▼ 6% |
| Totale schulden | € 70.177 | € 12.137 | € 14.367 | € 1.214.972 | ▲ € 1,2 miljoen |
| Cash | € 615.806 | € 50.346 | € 102.823 | € 521.971 | ▲ € 419.148 |
| Terreinen & gebouwen | € 186.251 | € 186.890 | € 175.320 | € 648.003 | ▲ 270% |
| Opgepotte winst | € 574.975 | € 587.142 | € 585.946 | € 529.225 | ▼ 10% |
| Dividend | € 49.547 | € 0 | € 20.839 | € 21.090 | ▲ 1% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 707.040 | |
| Balanstotaal | € 1.132.606 | € 1.086.732 | € 1.087.766 | € 2.231.651 | ▲ 105% |
Kerncijfers van LEROY INVEST, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LEROY INVEST?
Wat er de jongste jaren bij LEROY INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 35.630 (▼ € 55.273 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Christiaan Leroy werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 455.162 winst in 2022 naar € 35.630 verlies in 2025.
Betaalde al € 18.276 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 455.162 winst.
Keerde in totaal € 91.476 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter LEROY INVEST zit Christiaan Leroy. Christiaan Leroy zit ook achter LEROY C. en A..
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2011
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vijverstraat 43
2870 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Google Workspace
Hosting
SQUARESPACE - Squarespace, Inc., US
DNS
Cloudflare DNS
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0437.383.490
- Btw-nummer
- BE 0437.383.490
- Maatschappelijke zetel
- Vijverstraat 43, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- LEROY INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 april 1989
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 apr 2026
- Contact
- leroy-alu.be
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen