Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Team krimpt NBB
Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 5,1 naar 4,3.
Financiën
Boekjaar 2025
LEROY C. en A. uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0427198787, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 206.411 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LEROY C. en A. een brutomarge van € 522.775 en een eigen vermogen van € 1,1 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 199.222 naar € 206.411. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,1 miljoen
▲ 21% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 206.411
▲ 4% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 886.845
▲ € 734.826 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.000 uitgekeerd
8 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
4,3
▼ 0,7 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 188.455
▼ 16% t.o.v. 2024
€ 43.800 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 53.090
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 400.000
Dit jaar wordt € 75.136 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 577.081
▲ € 548.781 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 77.152
▲ 38% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 424.602 | € 390.926 | € 568.061 | € 522.775 | ▼ 8% |
| Winst na belastingen | € 100.844 | € 70.934 | € 199.222 | € 206.411 | ▲ 4% |
| Eigen vermogen | € 667.015 | € 737.949 | € 898.773 | € 1.089.184 | ▲ 21% |
| Totale schulden | € 433.154 | € 312.750 | € 168.179 | € 1.054.233 | ▲ € 886.054 |
| Cash | € 152.590 | € 119.988 | € 152.019 | € 886.845 | ▲ € 734.826 |
| Opgepotte winst | € 648.415 | € 719.349 | € 880.173 | € 1.070.584 | ▲ 22% |
| Dividend | € 27.152 | € 0 | € 38.397 | € 16.000 | ▼ 58% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 400.000 | |
| Balanstotaal | € 1.100.169 | € 1.050.699 | € 1.066.952 | € 2.143.418 | ▲ 101% |
| Werknemers (VTE) | 5 | 5,1 | 5 | 4,3 | ▼ 0,7 |
Kerncijfers van LEROY C. en A., boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LEROY C. en A.?
Wat er de jongste jaren bij LEROY C. en A. gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 206.411 (▲ 4% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Suzanne Segers werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 100.844 winst in 2022 naar € 206.411 winst in 2025.
Betaalde al € 240.450 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 206.411 winst.
Gemiddeld € 121.600 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter LEROY C. en A. zitten Suzanne Segers en Christiaan Leroy. Christiaan Leroy zit ook achter LEROY INVEST.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Suzanne Segers
Bestuurder
sinds 2017
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vijverstraat 43
2870 Puurs-Sint-Amands
Winning 6
2870 Puurs-Sint-Amands
Actief sinds 10 oktober 2026
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0427.198.787
- Btw-nummer
- BE 0427.198.787
- Maatschappelijke zetel
- Vijverstraat 43, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- LEROY C. en A.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 december 1984
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 aug 2023
- Activiteiten · NACE
Vervaardiging van metalen deuren en vensters
Vervaardiging van metalen ramen, deuren, wanden en dergelijke
Metaalschrijnwerk
Schrijnwerk