Financiën
Boekjaar 2025
IGNACE HUGAERTS uit Lubbeek, ondernemingsnummer BE0437313018, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -5.584 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde IGNACE HUGAERTS een brutomarge van € 3.016 en een eigen vermogen van € 104.654. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.187 naar € -5.584. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 3 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 104.654
▼ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -5.584
▼ in 2024 nog € 3.187 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 76.960
▲ 13% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 86.062.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 24.483
▼ 16% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 741
▼ 10% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 149
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 13.248 | € 19.854 | € 12.981 | € 3.016 | ▼ 77% |
| Winst na belastingen | € 6.588 | € 10.834 | € 3.187 | € -5.584 | ▼ € 8.771 |
| Eigen vermogen | € 104.788 | € 115.622 | € 118.810 | € 104.654 | ▼ 12% |
| Totale schulden | € 3.526 | € 192 | € 820 | € 9.474 | ▲ € 8.654 |
| Cash | € 80.924 | € 68.369 | € 68.287 | € 76.960 | ▲ 13% |
| Opgepotte winst | € 86.196 | € 97.030 | € 100.217 | € 86.062 | ▼ 14% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 8.571 | |
| Balanstotaal | € 108.314 | € 115.815 | € 119.630 | € 114.128 | ▼ 5% |
Kerncijfers van IGNACE HUGAERTS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met IGNACE HUGAERTS?
Wat er de jongste jaren bij IGNACE HUGAERTS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 5.584 (▼ € 8.771 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lubbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 6.588 winst in 2022 naar € 5.584 verlies in 2025.
Betaalde al € 6.037 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 10.834 winst.
Keerde in totaal € 8.571 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter IGNACE HUGAERTS zit Bart Hugaerts.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bart Hugaerts
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dorpsstraat(LUB) 88
3210 Lubbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0437.313.018
- Btw-nummer
- BE 0437.313.018
- Maatschappelijke zetel
- Dorpsstraat(LUB) 88, 3210 Lubbeek
- Namen & benamingen
- IGNACE HUGAERTS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 april 1989
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bouwen van individuele huizen