Financiën
Boekjaar 2025
TENDENS uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0436461002, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.174 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TENDENS een brutomarge van € 109.870 en een eigen vermogen van € 233.309. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -385 naar € 3.174. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 233.309
▲ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.174
▲ in 2024 nog € 385 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 112.220
▲ 46% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 64.349.
Mensen en middelen in 2025
€ 75.005
▲ 4% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 18.556
▼ 43% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 11.372.
Schulden eind 2025
€ 66.697
▼ 6% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 60.047 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 58.956
▲ 225% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 127.074 | € 63.810 | € 121.675 | € 109.870 | ▼ 10% |
| Winst na belastingen | € 7.771 | € -46.387 | € -385 | € 3.174 | ▲ € 3.559 |
| Eigen vermogen | € 276.907 | € 230.520 | € 230.135 | € 233.309 | ▲ 1% |
| Totale schulden | € 169.056 | € 153.031 | € 123.283 | € 137.393 | ▲ 11% |
| Cash | € 90.325 | € 50.089 | € 76.972 | € 112.220 | ▲ 46% |
| Terreinen & gebouwen | € 34.546 | € 19.536 | € 5.147 | € 2.034 | ▼ 60% |
| Opgepotte winst | € 107.947 | € 61.560 | € 61.175 | € 64.349 | ▲ 5% |
| Bankschulden | € 123.440 | € 98.989 | € 70.926 | € 66.697 | ▼ 6% |
| Balanstotaal | € 445.964 | € 383.551 | € 353.418 | € 370.702 | ▲ 5% |
Kerncijfers van TENDENS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met TENDENS?
Wat er de jongste jaren bij TENDENS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.174. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Betty Waegemans-Rosiers werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 7.771 winst in 2022 naar € 3.174 winst in 2025.
Betaalde al € 10.675 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 7.771 winst.
Bestuur
Achter TENDENS zit Betty Waegemans-Rosiers.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Betty Waegemans-Rosiers
Zaakvoerder
sinds 1989
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Keten 63 bus B000
2890 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Certificeringen & Partners
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
COMBELL-AS, BE
Domein
Domein
tendens.tv
Geregistreerd
2012-09-10
Registrar
Key-Systems GmbH
Vervalt
2026-09-10
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0436.461.002
- Btw-nummer
- BE 0436.461.002
- Maatschappelijke zetel
- Keten 63 bus B000, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- TENDENS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 januari 1989
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 mei 2025
- Contact
- tendens.tv
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in verlichtingsartikelen
Detailhandel in artikelen voor verlichting en woninginrichting
Detailhandel in verlichtingsartikelen in gespecialiseerde winkels