Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

Louis Segers & Co

BE0434351251

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Louis Segers & Co is een tankstation in Ranst. BV, gestart op 6 juni 1988, 1 vestiging.

Venusstraat 46, 2520 Ranst

Achter het bedrijf: Tom Nadine Van den hoeck.

Actief voor

38 jaar, 4 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

Louis Segers & Co uit Ranst, ondernemingsnummer BE0434351251, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 1.317 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Louis Segers & Co een brutomarge van € 72.231 en een eigen vermogen van € 87.949. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 20.354 naar € 1.317. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 87.949

▲ 2% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 1.317

▼ 94% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 87.438

▲ 22% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 81.752.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten

1,9

▲ 0,6 t.o.v. 2024

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 52.003

▲ 3% t.o.v. 2024

€ 27.400 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 63.308

▲ 11% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 15.637

▼ 29% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 86.123 € 72.885 € 84.905 € 72.231 ▼ 15%
Winst na belastingen € 17.873 € 6.279 € 20.354 € 1.317 ▼ 94%
Eigen vermogen € 361.964 € 66.279 € 86.633 € 87.949 ▲ 2%
Totale schulden € 87.186 € 180.744 € 101.198 € 85.094 ▼ 16%
Cash € 98.910 € 75.649 € 71.518 € 87.438 ▲ 22%
Opgepotte winst € 355.766 € 60.082 € 80.435 € 81.752 ▲ 2%
Dividend € 0 € 301.964 € 0 € 0
Bankschulden € 14.607 € 9.245 € 3.745 € 0 ▼ 100%
Balanstotaal € 449.150 € 247.022 € 187.830 € 173.044 ▼ 8%
Werknemers (VTE) 1,5 1,3 1,3 1,9 ▲ 0,6

Kerncijfers van Louis Segers & Co, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Louis Segers & Co?

Wat er de jongste jaren bij Louis Segers & Co gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 1.317 (▼ 94% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 17.873 winst in 2022 naar € 1.317 winst in 2025.

Betaalde al € 26.030 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 20.354 winst.

Gemiddeld € 38.000 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.

Bestuur

Tom Nadine Van den hoeck
Louis Segers & Co

Achter Louis Segers & Co zit Tom Nadine Van den hoeck.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Tom Nadine Van den hoeck

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Venusstraat 46

2520 Ranst

2.042.902.152

Ter Heydelaan 216

2100 Antwerpen

Actief sinds 12 april 1989

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0434.351.251
Btw-nummer
BE 0434.351.251
Maatschappelijke zetel
Venusstraat 46, 2520 Ranst
Namen & benamingen
Louis Segers & Co
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
6 juni 1988
Peppol
Actief · Actief sinds 9 dec 2025
Activiteiten · NACE

Detailhandel in motorbrandstoffen

Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten

Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen

Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)

Veelgestelde vragen

Wat doet Louis Segers & Co?
Louis Segers & Co is een tankstation in Ranst. BV, gestart op 6 juni 1988, 1 vestiging.
Wat is het adres van Louis Segers & Co?
De maatschappelijke zetel van Louis Segers & Co is gevestigd te Venusstraat 46, 2520 Ranst.
Is Louis Segers & Co nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Louis Segers & Co actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 6 juni 1988.
Is Louis Segers & Co geregistreerd op Peppol?
Ja, Louis Segers & Co is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0434351251.
Wat is het ondernemingsnummer van Louis Segers & Co?
Het ondernemingsnummer van Louis Segers & Co is BE0434351251.
Wanneer is Louis Segers & Co opgericht?
Louis Segers & Co is opgericht op 6 juni 1988.