Financiën
Boekjaar 2025
Transport Muys uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0432421248, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 32.772 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Transport Muys een brutomarge van € 91.781 en een eigen vermogen van € 353.801. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 23.587 naar € 32.772. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 12 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 353.801
▲ 10% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 32.772
▲ 39% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 72.123
▲ 213% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 321.575.
Mensen en middelen in 2025
€ 15.316
▼ 64% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 49.107
▼ 22% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.311
▼ 79% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.024
▲ 218% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 100.215 | € 95.206 | € 96.146 | € 91.781 | ▼ 5% |
| Winst na belastingen | € 18.055 | € 13.396 | € 23.587 | € 32.772 | ▲ 39% |
| Eigen vermogen | € 284.046 | € 297.442 | € 321.029 | € 353.801 | ▲ 10% |
| Totale schulden | € 30.217 | € 34.680 | € 35.440 | € 22.335 | ▼ 37% |
| Cash | € 85.182 | € 69.528 | € 23.073 | € 72.123 | ▲ 213% |
| Terreinen & gebouwen | € 5.903 | € 7.058 | € 5.589 | € 4.355 | ▼ 22% |
| Opgepotte winst | € 251.820 | € 265.216 | € 288.803 | € 321.575 | ▲ 11% |
| Balanstotaal | € 314.263 | € 332.122 | € 356.469 | € 376.136 | ▲ 6% |
Kerncijfers van Transport Muys, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Transport Muys?
Wat er de jongste jaren bij Transport Muys gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 32.772 (▲ 39% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 18.055 winst in 2022 naar € 32.772 winst in 2025.
Betaalde al € 52.751 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 32.772 winst.
Bestuur
Achter Transport Muys zit Karel Muys.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Karel Muys
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Theo Andriesstraat 81
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0432.421.248
- Btw-nummer
- BE 0432.421.248
- Maatschappelijke zetel
- Theo Andriesstraat 81, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- Transport Muys
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 november 1987
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Overige posterijen en koeriers
Koeriers, exclusief de nationale posterijen