Financiën
Boekjaar 2025
RENOVATIE VAN CAELENBERG uit Asse, ondernemingsnummer BE0429526292, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 8.460 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RENOVATIE VAN CAELENBERG een brutomarge van € 86.776 en een eigen vermogen van € 166.000. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 30.412 naar € 8.460. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 166.000
▲ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 8.460
▼ 72% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 97.797
▲ 115% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 147.400.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 68.597
▲ 8% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 24.749
▲ 52% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 54.264
▼ 4% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.816
▲ 36% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 70.712 | € 89.035 | € 115.150 | € 86.776 | ▼ 25% |
| Winst na belastingen | € 1.825 | € 12.723 | € 30.412 | € 8.460 | ▼ 72% |
| Eigen vermogen | € 114.406 | € 127.128 | € 157.540 | € 166.000 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 102.581 | € 59.666 | € 110.439 | € 79.209 | ▼ 28% |
| Cash | € 111.428 | € 53.447 | € 45.411 | € 97.797 | ▲ 115% |
| Opgepotte winst | € 95.806 | € 108.528 | € 138.940 | € 147.400 | ▲ 6% |
| Bankschulden | € 4.953 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 216.987 | € 186.795 | € 267.979 | € 245.208 | ▼ 8% |
Kerncijfers van RENOVATIE VAN CAELENBERG, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RENOVATIE VAN CAELENBERG?
Wat er de jongste jaren bij RENOVATIE VAN CAELENBERG gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 8.460 (▼ 72% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Pascal Van Caelenberg werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Asse. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.825 winst in 2022 naar € 8.460 winst in 2025.
Betaalde al € 19.607 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 30.412 winst.
Bestuur
Achter RENOVATIE VAN CAELENBERG zit Pascal Van Caelenberg.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Pascal Van Caelenberg
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Koensborre 101
1730 Asse
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0429.526.292
- Btw-nummer
- BE 0429.526.292
- Maatschappelijke zetel
- Koensborre 101, 1730 Asse
- Namen & benamingen
- RENOVATIE VAN CAELENBERG · RENOVC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 oktober 1986
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 mei 2025
- Activiteiten · NACE
Plaatsen van vloer- en wandtegels
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Metselwerk
Dakwerkzaamheden
Chapewerken
Waterdichtingswerken van muren
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door andere energiebronnen dan elektriciteit
+2