Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Team krimpt NBB
Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 1,6 naar 1.
Financiën
Boekjaar 2025
WyR INSURANCE uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0429372775, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 1.299 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde WyR INSURANCE een brutomarge van € 62.344 en een eigen vermogen van € 322.100. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 669 naar € 1.299. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 322.100
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 1.299
▲ 94% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 30.249
▼ 51% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 313.734.
Mensen en middelen in 2025
1
▼ 0,2 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 60.247
▲ 1% t.o.v. 2024
€ 60.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 5.359
▼ 52% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 39.823
▼ 56% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 17.645 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 4.353
▼ 26% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.118
▲ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 101.180 | € 269.702 | € 19.651 | € 62.344 | ▲ 217% |
| Winst na belastingen | € 24.325 | € 143.720 | € 669 | € 1.299 | ▲ 94% |
| Eigen vermogen | € 176.412 | € 320.132 | € 320.801 | € 322.100 | |
| Totale schulden | € 147.472 | € 211.807 | € 110.022 | € 59.294 | ▼ 46% |
| Cash | € 9.232 | € 109.072 | € 61.159 | € 30.249 | ▼ 51% |
| Opgepotte winst | € 168.046 | € 311.766 | € 312.435 | € 313.734 | |
| Bankschulden | € 103.824 | € 64.171 | € 89.754 | € 39.823 | ▼ 56% |
| Balanstotaal | € 323.884 | € 531.939 | € 430.823 | € 381.394 | ▼ 11% |
| Werknemers (VTE) | 1,4 | 1,6 | 1,2 | 1 | ▼ 0,2 |
Kerncijfers van WyR INSURANCE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met WyR INSURANCE?
Wat er de jongste jaren bij WyR INSURANCE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 1.299 (▲ 94% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Patrick WAYEMBERCG werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 24.325 winst in 2022 naar € 1.299 winst in 2025.
Betaalde al € 69.778 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 143.720 winst.
Gemiddeld € 62.300 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter WyR INSURANCE zit Patrick WAYEMBERCG. Zelf heeft het 100% van ASSURANCES ANNE CHARLENT.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2006
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Staartmolenslaan 6 bus 4
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0429.372.775
- Btw-nummer
- BE 0429.372.775
- Maatschappelijke zetel
- Staartmolenslaan 6 bus 4, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- WyR INSURANCE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 juli 1986
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Industriële reiniging