Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 40 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Team krimpt NBB
Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 8 naar 4,9.
Financiën
Boekjaar 2025
FLANDERS FASHION MAKERS uit Alken, ondernemingsnummer BE0427135441, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 6.679 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FLANDERS FASHION MAKERS een brutomarge van € 202.458 en een eigen vermogen van € 118.641. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.938 naar € 6.679. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 118.641
▲ 6% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 6.679
▼ 52% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 25.031
▼ 71% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 88.641.
Mensen en middelen in 2025
4,9
▼ 1,4 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 144.426
▼ 6% t.o.v. 2024
€ 29.500 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 25.051
▼ 21% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 197.354
▼ 14% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 29.969 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 558.628
▲ € 454.239 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.482
▲ 98% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 281.872 | € 287.672 | € 204.652 | € 202.458 | ▼ 1% |
| Winst na belastingen | € 10.400 | € 49.961 | € 13.938 | € 6.679 | ▼ 52% |
| Eigen vermogen | € 63.062 | € 98.023 | € 111.962 | € 118.641 | ▲ 6% |
| Totale schulden | € 384.656 | € 386.943 | € 342.003 | € 766.405 | ▲ 124% |
| Cash | € 95.220 | € 118.153 | € 86.901 | € 25.031 | ▼ 71% |
| Opgepotte winst | € 33.062 | € 68.023 | € 81.962 | € 88.641 | ▲ 8% |
| Dividend | € 0 | € 15.000 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 263.392 | € 246.662 | € 230.363 | € 197.354 | ▼ 14% |
| Balanstotaal | € 447.718 | € 484.967 | € 453.965 | € 885.046 | ▲ 95% |
| Werknemers (VTE) | 8 | 8 | 6,3 | 4,9 | ▼ 1,4 |
Kerncijfers van FLANDERS FASHION MAKERS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2026 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2026.
Wat is er gebeurd met FLANDERS FASHION MAKERS?
Wat er de jongste jaren bij FLANDERS FASHION MAKERS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 6.679 (▼ 52% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Alken. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.400 winst in 2022 naar € 6.679 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2023, met € 49.961 winst.
Gemiddeld € 41.300 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Keerde in totaal € 15.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Het aandeel van ArtFlo, BELGIAN FASHION MAKERS komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
FLANDERS FASHION MAKERSAchter FLANDERS FASHION MAKERS zit Artflo BV. De aandelen zijn in handen van ArtFlo (100%) en BELGIAN FASHION MAKERS (99.2%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Tadevosian ARTUR
Aandeelhouders
100%
99.2%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Industrieterrein Kolmen 1319
3570 Alken
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0427.135.441
- Btw-nummer
- BE 0427.135.441
- Maatschappelijke zetel
- Industrieterrein Kolmen 1319, 3570 Alken
- Namen & benamingen
- FLANDERS FASHION MAKERS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 april 1985
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 dec 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Vervaardiging van bovenkleding
Confectie van bovenkleding voor heren, dames en kinderen
Vervaardiging van andere bovenkleding
Overige persoonlijke diensten
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
Detailhandel in bovenkleding voor heren, dames en kinderen (algemeen assortiment)
Overige diensten , n.e.g.