Financiën
Boekjaar 2025
Hof ten Broeck uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0423661950, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 785 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Hof ten Broeck een brutomarge van € -2.342 en een eigen vermogen van € 166.227. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 170.388 naar € 785. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 166.227
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 785
▼ € 169.603 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 122.618
▲ € 118.696 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 147.635.
Mensen en middelen in 2025
0
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 101
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.628
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 682
▼ 99% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 13.231 | € -554 | € 227.088 | € -2.342 | ▼ € 229.430 |
| Winst na belastingen | € 8.464 | € -4.081 | € 170.388 | € 785 | ▼ € 169.603 |
| Eigen vermogen | € -865 | € -4.947 | € 165.442 | € 166.227 | |
| Totale schulden | € 44.191 | € 42.990 | € 92.793 | € 12.304 | ▼ 87% |
| Cash | € 17.160 | € 35.473 | € 3.922 | € 122.618 | ▲ € 118.696 |
| Terreinen & gebouwen | € 2.400 | € 1.900 | € 0 | - | |
| Opgepotte winst | € -19.457 | € -23.539 | € 146.850 | € 147.635 | ▲ 1% |
| Balanstotaal | € 43.325 | € 38.044 | € 258.234 | € 178.531 | ▼ 31% |
Kerncijfers van Hof ten Broeck, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Hof ten Broeck?
Wat er de jongste jaren bij Hof ten Broeck gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 785 (▼ € 169.603 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- VALK BV werd bestuurder. NBB
- 3HI BV werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 8.464 winst in 2022 naar € 785 winst in 2025.
Betaalde al € 56.674 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 170.388 winst.
Bestuur
Het aandeel van 4LUNAS, 3HI komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
Hof ten BroeckAchter Hof ten Broeck zitten VALK BV en 3HI BV. De aandelen zijn in handen van 4LUNAS (100%) en 3HI (97.3%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Floris Valk
sinds 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Frank Haerens
Ook actief bij: 4LUNAS, FORUM BUSINESS CENTER
sinds 2022
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Liezele-Dorp 1
2870 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 5 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0423.661.950
- Btw-nummer
- BE 0423.661.950
- Maatschappelijke zetel
- Liezele-Dorp 1, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- Hof ten Broeck
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 januari 1983
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Cafés en bars
Hotels en dergelijke accommodatie