Financiën
Boekjaar 2025
ETABLISSEMENTS VAN MALDEREN uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0422887831, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -139.938 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ETABLISSEMENTS VAN MALDEREN een brutomarge van € 58.080 en een eigen vermogen van € 61.724. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 15.770 naar € -139.938. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 69 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 61.724
▼ 69% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -139.938
▼ in 2024 nog € 15.770 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 78.489
▲ 4% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 36.724.
Mensen en middelen in 2025
€ 73.084
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 27.372
▼ 9% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.778
▼ 44% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 114.560 | € 115.560 | € 98.045 | € 58.080 | ▼ 41% |
| Winst na belastingen | € 41.138 | € 33.609 | € 15.770 | € -139.938 | ▼ € 155.708 |
| Eigen vermogen | € 152.283 | € 185.892 | € 201.662 | € 61.724 | ▼ 69% |
| Totale schulden | € 131.094 | € 133.392 | € 95.550 | € 172.616 | ▲ 81% |
| Cash | € 88.754 | € 118.097 | € 75.799 | € 78.489 | ▲ 4% |
| Opgepotte winst | € 127.283 | € 160.892 | € 176.662 | € 36.724 | ▼ 79% |
| Balanstotaal | € 283.377 | € 319.284 | € 297.212 | € 234.339 | ▼ 21% |
Kerncijfers van ETABLISSEMENTS VAN MALDEREN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met ETABLISSEMENTS VAN MALDEREN?
Wat er de jongste jaren bij ETABLISSEMENTS VAN MALDEREN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 139.938 (▼ € 155.708 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 41.138 winst in 2022 naar € 139.938 verlies in 2025.
Betaalde al € 13.296 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 41.138 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Birminghamstraat 75
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0422.887.831
- Btw-nummer
- BE 0422.887.831
- Maatschappelijke zetel
- Birminghamstraat 75, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- ETABLISSEMENTS VAN MALDEREN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 juli 1982
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 okt 2025
- Contact
- [email protected] 02/410.02.72
- Activiteiten · NACE
Groothandel in chemische producten voor industrieel gebruik
Groothandel in chemische producten
Groothandel in reinigingsmiddelen
Groothandel in behang en onderhoudsproducten