Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 27 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
GORIK uit Sint-Martens-Latem, ondernemingsnummer BE0422495475, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 16.663 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GORIK een brutomarge van € 66.107 en een eigen vermogen van € 332.730. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 28.535 naar € 16.663. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 332.730
▲ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 16.663
▼ 42% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.114
▼ 5% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -56.817.
Mensen en middelen in 2025
€ 11.621
▲ 13% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 17.829
▲ 13% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 174.799
▼ 13% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 26.476 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 4.265
▼ 1% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.104
▼ 19% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 39.537 | € 51.104 | € 74.546 | € 66.107 | ▼ 11% |
| Winst na belastingen | € 3.423 | € 5.626 | € 28.535 | € 16.663 | ▼ 42% |
| Eigen vermogen | € 281.905 | € 287.531 | € 316.066 | € 332.730 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 252.617 | € 251.628 | € 219.232 | € 192.600 | ▼ 12% |
| Cash | € 429 | € 252 | € 3.269 | € 3.114 | ▼ 5% |
| Terreinen & gebouwen | € 510.298 | € 517.292 | € 499.159 | € 483.385 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € -107.641 | € -102.015 | € -73.480 | € -56.817 | ▲ € 16.663 |
| Bankschulden | € 232.564 | € 230.906 | € 201.870 | € 174.799 | ▼ 13% |
| Balanstotaal | € 534.522 | € 539.159 | € 535.299 | € 525.329 | ▼ 2% |
Kerncijfers van GORIK, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met GORIK?
Wat er de jongste jaren bij GORIK gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 16.663 (▼ 42% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Martens-Latem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 3.423 winst in 2022 naar € 16.663 winst in 2025.
Betaalde al € 7.836 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 28.535 winst.
Bestuur
Achter GORIK zitten Kenneth GOOSSENS en Debora RENSEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Kenneth GOOSSENS
Bestuurder
Debora RENSEN
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kortrijksesteenweg 198
9830 Sint-Martens-Latem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
one.com Mail
Hosting
ONECOM, DK
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0422.495.475
- Btw-nummer
- BE 0422.495.475
- Maatschappelijke zetel
- Kortrijksesteenweg 198, 9830 Sint-Martens-Latem
- Namen & benamingen
- GORIK
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 16 maart 1982
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 jun 2025
- Contact
- m-eat.be
- Activiteiten · NACE
Restaurants van het traditionele type
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Fastfoodzaken, snackbars, frituren en dergelijke
Eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met beperkte bediening