Financiën
Boekjaar 2025
Schrijnwerkerij COUVREUR uit Roeselare, ondernemingsnummer BE0419067516, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 29.243 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Schrijnwerkerij COUVREUR een brutomarge van € 81.918 en een eigen vermogen van € 316.922. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.041 naar € 29.243. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 316.922
▲ 10% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 29.243
▲ 39% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 221.292
▼ 7% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 289.654.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.759
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 52.876
▼ 25% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 180.000
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 23.153
▼ 36% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.422
▼ 6% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 99.719 | € 92.876 | € 67.037 | € 81.918 | ▲ 22% |
| Winst na belastingen | € 44.950 | € 40.413 | € 21.041 | € 29.243 | ▲ 39% |
| Eigen vermogen | € 226.225 | € 266.638 | € 287.679 | € 316.922 | ▲ 10% |
| Totale schulden | € 421.125 | € 281.190 | € 258.720 | € 243.998 | ▼ 6% |
| Cash | € 276.905 | € 177.881 | € 236.900 | € 221.292 | ▼ 7% |
| Terreinen & gebouwen | € 79.947 | € 73.723 | € 67.499 | € 61.276 | ▼ 9% |
| Opgepotte winst | € 198.956 | € 239.369 | € 260.410 | € 289.654 | ▲ 11% |
| Bankschulden | € 197.303 | € 180.000 | € 180.000 | € 180.000 | |
| Balanstotaal | € 647.349 | € 547.827 | € 546.398 | € 560.920 | ▲ 3% |
Kerncijfers van Schrijnwerkerij COUVREUR, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Schrijnwerkerij COUVREUR?
Wat er de jongste jaren bij Schrijnwerkerij COUVREUR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 29.243 (▲ 39% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Jonas Couvreur werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Roeselare. KBO
- Eddy Couvreur werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 44.950 winst in 2022 naar € 29.243 winst in 2025.
Betaalde al € 53.438 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 44.950 winst.
Bestuur
Achter Schrijnwerkerij COUVREUR zitten Eddy Couvreur en Jonas Couvreur.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Eddy Couvreur
Bestuurder
sinds 1979
Jonas Couvreur
Bestuurder
sinds 2008
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gitsestraat 406
8800 Roeselare
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0419.067.516
- Btw-nummer
- BE 0419.067.516
- Maatschappelijke zetel
- Gitsestraat 406, 8800 Roeselare
- Namen & benamingen
- Schrijnwerkerij COUVREUR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 januari 1979
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 jan 2025
- Activiteiten · NACE
Dakwerkzaamheden
Schrijnwerk
Schrijnwerk van hout of van kunststof