Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Team krimpt NBB
Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 10,2 naar 8,5.
Financiën
Boekjaar 2025
Bedevaart naar de Graven aan de IJzer uit Diksmuide, ondernemingsnummer BE0405530571, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -30.387 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Bedevaart naar de Graven aan de IJzer een brutomarge van € 765.600 en een eigen vermogen van € 2,8 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 8.548 naar € -30.387. Het bedrijf draaide verlies. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 24 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 2,8 miljoen
▲ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -30.387
▼ in 2024 nog € 8.548 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 174.533
▼ 53% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Mensen en middelen in 2025
8,5
▼ 0,8 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 596.837
▼ 4% t.o.v. 2024
€ 70.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 7.295
▲ 16% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 465.972
▼ 20% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 84.783 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 28.150
▼ 84% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 82.550
▼ 25% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 602.711 | € 801.430 | € 758.614 | € 765.600 | ▲ 1% |
| Winst na belastingen | € -132.963 | € -28.978 | € 8.548 | € -30.387 | ▼ € 38.935 |
| Eigen vermogen | € 1.892.032 | € 2.388.301 | € 2.608.780 | € 2.826.258 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 343.696 | € 330.021 | € 937.066 | € 588.696 | ▼ 37% |
| Cash | € 942.482 | € 974.919 | € 369.751 | € 174.533 | ▼ 53% |
| Terreinen & gebouwen | € 921.704 | € 1.383.229 | € 2.484.599 | € 2.886.742 | ▲ 16% |
| Opgepotte winst | € -194.556 | € -223.534 | € -214.986 | € -245.373 | ▼ € 30.387 |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 581.911 | € 465.972 | ▼ 20% |
| Balanstotaal | € 2.235.728 | € 2.718.322 | € 3.545.846 | € 3.414.954 | ▼ 4% |
| Werknemers (VTE) | 9,6 | 10,2 | 9,3 | 8,5 | ▼ 0,8 |
Kerncijfers van Bedevaart naar de Graven aan de IJzer, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Bedevaart naar de Graven aan de IJzer?
Wat er de jongste jaren bij Bedevaart naar de Graven aan de IJzer gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 30.387 (▼ € 38.935 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Diksmuide. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 132.963 verlies in 2022 naar € 30.387 verlies in 2025.
Betaalde al € 29.506 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 8.548 winst.
Gemiddeld € 90.100 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Ijzerdijk 49
8600 Diksmuide
Ijzerdijk(DA) 49
8600 Diksmuide
Actief sinds 1 januari 2016
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Certificeringen & Partners
Website info
Kenmerken
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0405.530.571
- Btw-nummer
- BE 0405.530.571
- Maatschappelijke zetel
- Ijzerdijk 49, 8600 Diksmuide
- Namen & benamingen
- Bedevaart naar de Graven aan de IJzer · AAN DE IJZER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 januari 1968
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 jan 2025
- Contact
- museumaandeijzer.be
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van historische locaties en monumenten
Detailhandel in souvenirs en religieuze artikelen
Gespecialiseerde detailhandel in souvenirs, ambachtelijke producten en religieuze artikelen
Exploitatie van monumenten en dergelijke toeristenattracties
Detailhandel in souvenirs en religieuze artikelen in gespecialiseerde winkels