Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

Grottes des Mille et Une Nuits

BE0404356079

Rechtspersoon Naamloze vennootschap 1 vestiging

Grottes des Mille et Une Nuits is volgens de KBO actief als: Beheer en instandhouding van natuurreservaten. NV, gestart op 1 januari 1968, 1 vestiging.

Chemin de la Pompe(Pessoux) 2, 5590 Ciney

Actief voor

58 jaar, 10 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

Grottes des Mille et Une Nuits uit Ciney, ondernemingsnummer BE0404356079, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 147.787 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Grottes des Mille et Une Nuits een brutomarge van € 441.232 en een eigen vermogen van € 243.005. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 163.494 naar € 147.787. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 24 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 243.005

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 147.787

▼ 10% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 267.737

▼ 11% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 147.787 uitgekeerd

100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 195.204

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 4.021

▼ 6% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 40.450

▲ 239% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 41.892

▼ 35% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 402.104 € 432.137 € 466.441 € 441.232 ▼ 5%
Winst na belastingen € 144.662 € 139.392 € 163.494 € 147.787 ▼ 10%
Eigen vermogen € 243.005 € 243.005 € 243.005 € 243.005
Totale schulden € 277.333 € 300.917 € 242.400 € 231.544 ▼ 4%
Cash € 260.272 € 386.228 € 300.581 € 267.737 ▼ 11%
Terreinen & gebouwen € 139.939 € 129.318 € 143.830 € 138.848 ▼ 3%
Opgepotte winst € 57.005 € 57.005 € 57.005 € 57.005
Dividend € 144.662 € 139.392 € 163.494 € 147.787 ▼ 10%
Bankschulden € 1.202 € 0 € 0 € 0
Balanstotaal € 520.338 € 543.922 € 485.405 € 474.549 ▼ 2%

Kerncijfers van Grottes des Mille et Une Nuits, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Grottes des Mille et Une Nuits?

Wat er de jongste jaren bij Grottes des Mille et Une Nuits gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 147.787 (▼ 10% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
  • Nieuwe vestiging in Hotton. KBO

Samengevat

Van € 144.662 winst in 2022 naar € 147.787 winst in 2025.

Betaalde al € 219.017 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 163.494 winst.

Keerde in totaal € 595.335 dividend uit aan de eigenaars.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Chemin de la Pompe(Pessoux) 2

5590 Ciney

2.006.308.705

Spéléo-Club-de-Belgique 1

6990 Hotton

Actief sinds 1 april 1963

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0404.356.079
Btw-nummer
BE 0404.356.079
Maatschappelijke zetel
Chemin de la Pompe(Pessoux) 2, 5590 Ciney
Namen & benamingen
Grottes des Mille et Une Nuits
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Naamloze vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
1 januari 1968
Peppol
Actief · Actief sinds 24 okt 2025
Activiteiten · NACE

Beheer en instandhouding van natuurreservaten

Botanische tuinen, dierentuinen en natuurreservaten

Beheer en instandhouding van natuurgebieden

Gespecialiseerde detailhandel in souvenirs, ambachtelijke producten en religieuze artikelen

Detailhandel in souvenirs en religieuze artikelen

Detailhandel in souvenirs en religieuze artikelen in gespecialiseerde winkels

Veelgestelde vragen

Wat doet Grottes des Mille et Une Nuits?
Grottes des Mille et Une Nuits is volgens de KBO actief als: Beheer en instandhouding van natuurreservaten. NV, gestart op 1 januari 1968, 1 vestiging.
Wat is het adres van Grottes des Mille et Une Nuits?
De maatschappelijke zetel van Grottes des Mille et Une Nuits is gevestigd te Chemin de la Pompe(Pessoux) 2, 5590 Ciney.
Is Grottes des Mille et Une Nuits nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Grottes des Mille et Une Nuits actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 1 januari 1968.
Is Grottes des Mille et Une Nuits geregistreerd op Peppol?
Ja, Grottes des Mille et Une Nuits is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0404356079.
Wat is het ondernemingsnummer van Grottes des Mille et Une Nuits?
Het ondernemingsnummer van Grottes des Mille et Une Nuits is BE0404356079.
Wanneer is Grottes des Mille et Une Nuits opgericht?
Grottes des Mille et Une Nuits is opgericht op 1 januari 1968.