Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
V-V  bouw logo

V-V bouw

BE1016803488

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

V-V bouw is een gespecialiseerd bouwbedrijf in Oostrozebeke. BV, gestart op 29 november 2024, 1 vestiging.

Goudenappelstraat 2, 8780 Oostrozebeke bouw-met-staal.be

Achter het bedrijf: Jarne Vandemaele CommV, Bouw met Staal BV.

Actief voor

1 jaar, 11 maanden

Financiën

Boekjaar 2026

V-V bouw uit Oostrozebeke, ondernemingsnummer BE1016803488, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 208.158 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde V-V bouw een brutomarge van € 594.799 en een eigen vermogen van € 142.978. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € -70.179 naar € 208.158. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 13 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 142.978

▲ € 208.158 t.o.v. 2025

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 208.158

▲ in 2025 nog € 70.179 verlies

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 134.578

▲ 159% t.o.v. 2025

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 137.978.

Mensen en middelen in 2026

Voltijdse krachten

3,1

Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.

Loonkost

€ 227.915

▲ 211% t.o.v. 2025

€ 73.500 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 228.901

▼ 28% t.o.v. 2025

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2026

Bankschulden ≈ 6 jaar te gaan

€ 281.950

▼ 11% t.o.v. 2025

Dit jaar wordt € 50.398 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 111.571

▼ 73% t.o.v. 2025

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 70.414

▲ € 59.822 t.o.v. 2025

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
20252026Verschil 2025 → 2026
Brutomarge € 69.544 € 594.799 ▲ € 525.256
Winst na belastingen € -70.179 € 208.158 ▲ € 278.337
Eigen vermogen € -65.179 € 142.978 ▲ € 208.158
Totale schulden € 1.211.788 € 748.245 ▼ 38%
Cash € 52.035 € 134.578 ▲ 159%
Opgepotte winst € -70.179 € 137.978 ▲ € 208.158
Bankschulden € 318.082 € 281.950 ▼ 11%
Balanstotaal € 1.146.609 € 891.224 ▼ 22%
Werknemers (VTE) - 3,1

Kerncijfers van V-V bouw, boekjaren 2025 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 30 januari 2028.

Wat is er gebeurd met V-V bouw?

Wat er de jongste jaren bij V-V bouw gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 208.158. Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Oostrozebeke. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
  • Jarne Vandemaele CommV werd bestuurder. NBB
  • Bouw met Staal BV werd bestuurder. NBB

Samengevat

Van € 70.179 verlies in 2025 naar € 208.158 winst in 2026.

Betaalde al € 40.012 vennootschapsbelasting sinds 2025.

Beste jaar ooit: 2026, met € 208.158 winst.

Gemiddeld € 191.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2026.

Bestuur

Achter V-V bouw zitten Jarne Vandemaele CommV en Bouw met Staal BV.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2026

Jarne Vandemaele CommV

Bestuurder · vertegenwoordigd door Jarne Vandemaele

sinds 2024

Bouw met Staal BV

Bestuurder · vertegenwoordigd door Tim Vanlerberghe

sinds 2024

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Goudenappelstraat 2

8780 Oostrozebeke

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

ApacheGoogle FontsPHPVarnish

Hosting & E-mail

E-mail provider

Microsoft 365

Hosting

ONECOM, DK

Website info

HTTPS Ja
Indexeerbare pagina's 9

Kenmerken

Contactpagina

Beveiliging

✓ HTTPS
✓ SPF
✗ DMARC

Netwerk

✓ IPv6

Gegevens

Ondernemingsnummer
1016.803.488
Btw-nummer
BE 1016.803.488
Maatschappelijke zetel
Goudenappelstraat 2, 8780 Oostrozebeke
Namen & benamingen
V-V bouw
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
29 november 2024
Peppol
Actief · Actief sinds 16 jul 2025
Activiteiten · NACE

Dakwerkzaamheden

Andere terugwinning uit afval

Voorbehandeling van gevaarlijk afval met het oog op verwijdering

Sanering en ander afvalbeheer

Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen

Storten of permanent opslaan

Behandeling en verwijdering van gevaarlijk afval

Veelgestelde vragen

Wat doet V-V bouw?
V-V bouw is een gespecialiseerd bouwbedrijf in Oostrozebeke. BV, gestart op 29 november 2024, 1 vestiging.
Wat is het adres van V-V bouw?
De maatschappelijke zetel van V-V bouw is gevestigd te Goudenappelstraat 2, 8780 Oostrozebeke.
Is V-V bouw nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is V-V bouw actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 29 november 2024.
Is V-V bouw geregistreerd op Peppol?
Ja, V-V bouw is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1016803488.
Wat is het ondernemingsnummer van V-V bouw?
Het ondernemingsnummer van V-V bouw is BE1016803488.
Wanneer is V-V bouw opgericht?
V-V bouw is opgericht op 29 november 2024.