Financiën
Boekjaar 2025
BURY SALES uit Wetteren, ondernemingsnummer BE1015771429, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 40.320 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BURY SALES een brutomarge van € 56.209 en een eigen vermogen van € 67.432. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 24.112 naar € 40.320. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 67.432
▲ 149% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 40.320
▲ 67% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 8.969
▼ 74% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 64.432.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.554
▼ 92% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.594
▼ 58% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 30.411 | € 56.209 | ▲ 85% |
| Winst na belastingen | € 24.112 | € 40.320 | ▲ 67% |
| Eigen vermogen | € 27.112 | € 67.432 | ▲ 149% |
| Totale schulden | € 30.978 | € 6.148 | ▼ 80% |
| Cash | € 34.981 | € 8.969 | ▼ 74% |
| Opgepotte winst | € 24.112 | € 64.432 | ▲ 167% |
| Balanstotaal | € 58.089 | € 73.581 | ▲ 27% |
Kerncijfers van BURY SALES, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met BURY SALES?
Wat er de jongste jaren bij BURY SALES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 40.320 (▲ 67% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Wetteren. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 24.112 winst in 2024 naar € 40.320 winst in 2025.
Betaalde al € 19.618 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 40.320 winst.
Bestuur
Achter BURY SALES zit Bury Jeroen.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bury Jeroen
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Oosterzelesteenweg 113 A-C
9230 Wetteren
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1015.771.429
- Btw-nummer
- BE 1015.771.429
- Maatschappelijke zetel
- Oosterzelesteenweg 113 A-C, 9230 Wetteren
- Namen & benamingen
- BURY SALES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 oktober 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 nov 2024
- Activiteiten · NACE
Overige zakelijke dienstverlening, neg