Financiën
Boekjaar 2025
VERMANT INVEST uit Willebroek, ondernemingsnummer BE1011715839, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 28.382 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VERMANT INVEST een brutomarge van € 60.042 en een eigen vermogen van € 39.397. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6.015 naar € 28.382. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 21 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 39.397
▲ 258% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 28.382
▲ € 22.367 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 24.907
▲ € 21.866 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 34.397.
Mensen en middelen in 2025
€ 94.424
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 119.054
Dit jaar wordt € 31.224 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 4.063
▲ € 3.276 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.345
▲ € 7.845 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 8.038 | € 60.042 | ▲ € 52.004 |
| Winst na belastingen | € 6.015 | € 28.382 | ▲ € 22.367 |
| Eigen vermogen | € 11.015 | € 39.397 | ▲ 258% |
| Totale schulden | € 389.027 | € 479.030 | ▲ 23% |
| Cash | € 3.042 | € 24.907 | ▲ € 21.866 |
| Opgepotte winst | € 6.015 | € 34.397 | ▲ € 28.382 |
| Bankschulden | € 0 | € 119.054 | |
| Balanstotaal | € 400.042 | € 518.428 | ▲ 30% |
Kerncijfers van VERMANT INVEST, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VERMANT INVEST?
Wat er de jongste jaren bij VERMANT INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 28.382 (▲ € 22.367 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Willebroek. KBO
Samengevat
Van € 6.015 winst in 2024 naar € 28.382 winst in 2025.
Betaalde al € 10.074 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 28.382 winst.
Bestuur
Achter VERMANT INVEST zit Kristof Vermant. Zelf heeft het 50% van Vermant - Dekeersmaeker.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Geerhoek 5a
2830 Willebroek
Geerhoek 5 bus a
2830 Willebroek
Actief sinds 18 juli 2024
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VERMANT Kristof Georges Lutgardis(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1011.715.839
- Btw-nummer
- BE 1011.715.839
- Maatschappelijke zetel
- Geerhoek 5a, 2830 Willebroek
- Namen & benamingen
- VERMANT INVEST
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 juli 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 feb 2025
- Activiteiten · NACE
Agenten en makelaars in bankdiensten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies