Financiën
Boekjaar 2025
HR Leaders uit Mechelen, ondernemingsnummer BE1005400842, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 136 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HR Leaders een brutomarge van € 1.132 en een eigen vermogen van € 17.118. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 14.982 naar € 136. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 18 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 17.118
▲ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 136
▼ 99% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 15.776
▲ 170% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 15.118.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 17.853
▲ 12% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.786
▲ 1% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 18.745 | € 1.132 | ▼ 94% |
| Winst na belastingen | € 14.982 | € 136 | ▼ 99% |
| Eigen vermogen | € 16.982 | € 17.118 | ▲ 1% |
| Totale schulden | € 19.625 | € 21.640 | ▲ 10% |
| Cash | € 5.847 | € 15.776 | ▲ 170% |
| Opgepotte winst | € 14.982 | € 15.118 | ▲ 1% |
| Balanstotaal | € 36.607 | € 38.758 | ▲ 6% |
Kerncijfers van HR Leaders, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met HR Leaders?
Wat er de jongste jaren bij HR Leaders gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 136 (▼ 99% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Mechelen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 14.982 winst in 2024 naar € 136 winst in 2025.
Betaalde al € 3.786 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 14.982 winst.
Bestuur
Achter HR Leaders zitten Coach Jan Company CommV en Savoir BV.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Jan Jacobs
Bestuurder · vertegenwoordigd door Wendy Stippelmans
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Elisabeth Desoleilstraat 12
2800 Mechelen
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Google Workspace
Hosting
CLOUDFLARENET - Cloudflare, Inc., US
DNS
TransIP DNS
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1005.400.842
- Btw-nummer
- BE 1005.400.842
- Maatschappelijke zetel
- Elisabeth Desoleilstraat 12, 2800 Mechelen
- Namen & benamingen
- HR Leaders
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 januari 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 jul 2025
- Activiteiten · NACE
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie, n.e. g.
Holdings
Activiteiten van holdings
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie