Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

Y-MANAGE

BE1004594752

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Y-MANAGE is volgens de KBO actief als: Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren. BV, gestart op 11 januari 2024, 1 vestiging.

Leeuwerikenlaan 31, 2630 Aartselaar

Achter het bedrijf: Youri Van Giel.

Actief voor

2 jaar, 9 maanden

Financiën

Boekjaar 2026

Y-MANAGE uit Aartselaar, ondernemingsnummer BE1004594752, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 5.606 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Y-MANAGE een brutomarge van € 11.131 en een eigen vermogen van € 72.493. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 48.834 naar € 5.606. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 72.493

▲ 8% t.o.v. 2025

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 5.606

▼ 89% t.o.v. 2025

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 34.544

▲ 86% t.o.v. 2025

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 70.508.

Mensen en middelen in 2026

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 1.283

▼ 26% t.o.v. 2025

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2026

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 5.134

▲ 101% t.o.v. 2025

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 3.229

▼ 81% t.o.v. 2025

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
202420252026Verschil 2025 → 2026
Brutomarge € 20.795 € 64.760 € 11.131 ▼ 83%
Winst na belastingen € 16.068 € 48.834 € 5.606 ▼ 89%
Eigen vermogen € 18.053 € 66.887 € 72.493 ▲ 8%
Totale schulden € 13.269 € 19.447 € 8.463 ▼ 56%
Cash € 13.729 € 18.571 € 34.544 ▲ 86%
Opgepotte winst € 16.068 € 64.902 € 70.508 ▲ 9%
Balanstotaal € 31.322 € 86.334 € 80.956 ▼ 6%

Kerncijfers van Y-MANAGE, boekjaren 2024 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.

Wat is er gebeurd met Y-MANAGE?

Wat er de jongste jaren bij Y-MANAGE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 5.606 (▼ 89% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Aartselaar. KBO

Samengevat

Van € 16.068 winst in 2024 naar € 5.606 winst in 2026.

Betaalde al € 22.438 vennootschapsbelasting sinds 2024.

Beste jaar ooit: 2025, met € 48.834 winst.

Bestuur

Youri Van Giel
Y-MANAGE

Achter Y-MANAGE zit Youri Van Giel.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2026

Youri Van Giel

bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Leeuwerikenlaan 31

2630 Aartselaar

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • VAN GIEL Youri Francois M(oprichter) 100%

Gegevens

Ondernemingsnummer
1004.594.752
Btw-nummer
BE 1004.594.752
Maatschappelijke zetel
Leeuwerikenlaan 31, 2630 Aartselaar
Namen & benamingen
Y-MANAGE
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
11 januari 2024
Peppol
Actief · Actief sinds 12 dec 2025
Activiteiten · NACE

Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren

Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Activiteiten van hoofdkantoren

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering

Veelgestelde vragen

Wat doet Y-MANAGE?
Y-MANAGE is volgens de KBO actief als: Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren. BV, gestart op 11 januari 2024, 1 vestiging.
Wat is het adres van Y-MANAGE?
De maatschappelijke zetel van Y-MANAGE is gevestigd te Leeuwerikenlaan 31, 2630 Aartselaar.
Is Y-MANAGE nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is Y-MANAGE actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 11 januari 2024.
Is Y-MANAGE geregistreerd op Peppol?
Ja, Y-MANAGE is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1004594752.
Wat is het ondernemingsnummer van Y-MANAGE?
Het ondernemingsnummer van Y-MANAGE is BE1004594752.
Wanneer is Y-MANAGE opgericht?
Y-MANAGE is opgericht op 11 januari 2024.