Financiën
Boekjaar 2026
IMPULS IT uit Damme, ondernemingsnummer BE1004129350, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 93.501 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde IMPULS IT een brutomarge van € 119.176 en een eigen vermogen van € 193.443. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 81.717 naar € 93.501. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 21 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 193.443
▲ 94% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 93.501
▲ 14% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 210.603
▲ 75% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 188.443.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 17.325
▼ 46% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 18.738 | € 103.225 | € 119.176 | ▲ 15% |
| Winst na belastingen | € 14.890 | € 81.717 | € 93.501 | ▲ 14% |
| Eigen vermogen | € 19.057 | € 99.942 | € 193.443 | ▲ 94% |
| Totale schulden | € 9.885 | € 33.340 | € 17.325 | ▼ 48% |
| Cash | € 28.867 | € 120.341 | € 210.603 | ▲ 75% |
| Opgepotte winst | € 14.057 | € 94.942 | € 188.443 | ▲ 98% |
| Dividend | € 833 | € 833 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 28.942 | € 133.281 | € 210.768 | ▲ 58% |
Kerncijfers van IMPULS IT, boekjaren 2024 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met IMPULS IT?
Wat er de jongste jaren bij IMPULS IT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 93.501 (▲ 14% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Damme. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 14.890 winst in 2024 naar € 93.501 winst in 2026.
Betaalde al € 50.482 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2026, met € 93.501 winst.
Keerde in totaal € 1.666 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter IMPULS IT zit Bjorn Lagace.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Bjorn Lagace
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Weststraat 37
8340 Damme
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1004.129.350
- Btw-nummer
- BE 1004.129.350
- Maatschappelijke zetel
- Weststraat 37, 8340 Damme
- Namen & benamingen
- IMPULS IT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 januari 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 nov 2025
- Contact
- [email protected] +32 495 58 62 84
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten