Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 59 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
SANT INTERNATIONAL uit Etterbeek, ondernemingsnummer BE0899500301, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 349 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SANT INTERNATIONAL een brutomarge van € 4.876 en een eigen vermogen van € 19.068. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 40 naar € 349. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 21 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 19.068
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 349
▲ € 309 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 8.822
▲ € 6.901 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 468.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.278
▲ 42% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 75
▼ 96% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 14.953 | € 13.674 | € 16.549 | € 4.876 | ▼ 71% |
| Winst na belastingen | € 851 | € 24 | € 40 | € 349 | ▲ € 309 |
| Eigen vermogen | € 18.655 | € 18.678 | € 18.718 | € 19.068 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 18.020 | € 18.319 | € 15.941 | € 19.109 | ▲ 20% |
| Cash | € 5.446 | € 1.260 | € 1.921 | € 8.822 | ▲ € 6.901 |
| Opgepotte winst | € 55 | € 78 | € 118 | € 468 | ▲ 295% |
| Bankschulden | € 545 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 36.675 | € 36.998 | € 34.660 | € 38.177 | ▲ 10% |
Kerncijfers van SANT INTERNATIONAL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SANT INTERNATIONAL?
Wat er de jongste jaren bij SANT INTERNATIONAL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 349 (▲ € 309 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Etterbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 851 winst in 2022 naar € 349 winst in 2025.
Betaalde al € 2.226 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 851 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Van Meyelplein 25
1040 Etterbeek
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0899.500.301
- Btw-nummer
- BE 0899.500.301
- Maatschappelijke zetel
- Van Meyelplein 25, 1040 Etterbeek
- Namen & benamingen
- SANT INTERNATIONAL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 juli 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)
Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
Detailhandel in dranken, algemeen assortiment
Detailhandel in brood en banketbakkerswerk (koude bakkers)
Detailhandel in groenten en fruit
Overige detailhandel in voedingsmiddelen in gespecialiseerde winkels, n.e.g.