Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 9 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
GROUPE ICEL uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0896815181, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -4.537 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GROUPE ICEL een brutomarge van € 46.882 en een eigen vermogen van € 1,8 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.481 naar € -4.537. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,8 miljoen
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -4.537
▼ in 2024 nog € 4.481 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 97
▼ 99% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 245.310.
Mensen en middelen in 2025
€ 35.015
▼ 13% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 427.592
▼ 13% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 61.485 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 69.094
▲ 37% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 38.955
▲ 95% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 171.515 | € 153.883 | € 84.007 | € 46.882 | ▼ 44% |
| Winst na belastingen | € 74.609 | € 62.715 | € 4.481 | € -4.537 | ▼ € 9.018 |
| Eigen vermogen | € 1.774.836 | € 1.837.551 | € 1.842.032 | € 1.837.495 | |
| Totale schulden | € 809.999 | € 692.849 | € 676.943 | € 668.064 | ▼ 1% |
| Cash | - | € 27.707 | € 10.176 | € 97 | ▼ 99% |
| Terreinen & gebouwen | € 2.384.414 | € 2.255.723 | € 2.227.414 | € 2.280.502 | ▲ 2% |
| Opgepotte winst | € 182.651 | € 245.366 | € 249.847 | € 245.310 | ▼ 2% |
| Bankschulden | € 690.391 | € 619.542 | € 489.327 | € 427.592 | ▼ 13% |
| Balanstotaal | € 2.584.835 | € 2.530.400 | € 2.518.975 | € 2.505.559 | ▼ 1% |
Kerncijfers van GROUPE ICEL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met GROUPE ICEL?
Wat er de jongste jaren bij GROUPE ICEL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 4.537 (▼ € 9.018 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 74.609 winst in 2022 naar € 4.537 verlies in 2025.
Betaalde al € 65.143 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 74.609 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Belle-Vue(L.L) 202
7100 La Louvière
Rue des Pierrots(L.L) 4
7100 La Louvière
Actief sinds 1 juli 2008
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0896.815.181
- Btw-nummer
- BE 0896.815.181
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Belle-Vue(L.L) 202, 7100 La Louvière
- Namen & benamingen
- GROUPE ICEL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 maart 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 apr 2026
- Activiteiten · NACE
Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
Activiteiten van bouwarchitecten