Financiën
Boekjaar 2025
PHARMACIE SAINT JULIEN uit Oudergem, ondernemingsnummer BE0895330586, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 100.757 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PHARMACIE SAINT JULIEN een brutomarge van € 307.476 en een eigen vermogen van € 265.246. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 57.885 naar € 100.757. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 4 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 265.246
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 100.757
▲ 74% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 134.332
▲ 53% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 60.000 uitgekeerd
60 % van de winst ging naar de aandeelhouders, vooral naar SOPHIE GYSEMBERG SRL (100 % van de aandelen). Daar komt het geld dus terecht.
Mensen en middelen in 2025
3,3
▲ 0,3 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 167.747
▼ 2% t.o.v. 2024
€ 50.800 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 3.333
▼ 36% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 63.115
▲ 80% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.877
▼ 10% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 227.999 | € 200.180 | € 292.537 | € 307.476 | ▲ 5% |
| Winst na belastingen | € 66.253 | € -556 | € 57.885 | € 100.757 | ▲ 74% |
| Eigen vermogen | € 187.159 | € 186.603 | € 224.488 | € 265.246 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 336.971 | € 318.252 | € 253.775 | € 293.334 | ▲ 16% |
| Cash | € 122.126 | € 131.394 | € 87.900 | € 134.332 | ▲ 53% |
| Opgepotte winst | € 168.559 | € 168.003 | € 205.888 | € 246.646 | ▲ 20% |
| Dividend | € 40.000 | € 0 | € 20.000 | € 60.000 | ▲ 200% |
| Bankschulden | € 71.323 | € 44.995 | € 18.167 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 524.131 | € 504.855 | € 478.263 | € 558.580 | ▲ 17% |
| Werknemers (VTE) | 2,4 | 3 | 3 | 3,3 | ▲ 0,3 |
Kerncijfers van PHARMACIE SAINT JULIEN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PHARMACIE SAINT JULIEN?
Wat er de jongste jaren bij PHARMACIE SAINT JULIEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 100.757 (▲ 74% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 66.253 winst in 2022 naar € 100.757 winst in 2025.
Betaalde al € 37.857 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 100.757 winst.
Gemiddeld € 93.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Het aandeel van SOPHIE GYSEMBERG SRL komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
PHARMACIE SAINT JULIENAchter PHARMACIE SAINT JULIEN zitten SOPHIE GYSEMBERG SRL en REGIS GYSEMBERG. De aandelen zijn in handen van SOPHIE GYSEMBERG SRL (100%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door SOPHIE GYSEMBERG
REGIS GYSEMBERG
Bestuurder
Aandeelhouders
100%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Waverse steenweg 1303
1160 Oudergem
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- GYSEMBERG Régis(oprichter) 50%
- LEBEAU Yvette, Marie(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0895.330.586
- Btw-nummer
- BE 0895.330.586
- Maatschappelijke zetel
- Waverse steenweg 1303, 1160 Oudergem
- Namen & benamingen
- PHARMACIE SAINT JULIEN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 januari 2008
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 jun 2024
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in farmaceutische producten