Financiën
Boekjaar 2025
Energie-Rénovations uit Jemeppe-sur-Sambre, ondernemingsnummer BE0891704766, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 70.128 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Energie-Rénovations een brutomarge van € 128.802 en een eigen vermogen van € 750.180. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -205.907 naar € 70.128. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 750.180
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 70.128
▲ in 2024 nog € 205.907 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 607.353
▲ 25% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 38.292 uitgekeerd
55 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 22.228
▼ 51% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 13.220
▲ 1% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 83.607
▼ 16% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 16.007 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 54.849
▲ 124% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.931
▲ € 10.161 t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 385.815 | € 963.650 | € 15.061 | € 128.802 | ▲ € 113.741 |
| Winst na belastingen | € 168.180 | € 481.229 | € -205.907 | € 70.128 | ▲ € 276.035 |
| Eigen vermogen | € 472.736 | € 936.529 | € 718.344 | € 750.180 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 461.935 | € 328.490 | € 125.803 | € 156.243 | ▲ 24% |
| Cash | € 314.451 | € 715.905 | € 485.605 | € 607.353 | ▲ 25% |
| Terreinen & gebouwen | € 109.894 | € 104.661 | € 99.428 | € 94.195 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 454.136 | € 917.929 | € 699.744 | € 731.580 | ▲ 5% |
| Dividend | € 0 | € 17.436 | € 12.278 | € 38.292 | ▲ 212% |
| Bankschulden | € 172.459 | € 171.230 | € 99.461 | € 83.607 | ▼ 16% |
| Balanstotaal | € 934.671 | € 1.265.020 | € 844.147 | € 906.423 | ▲ 7% |
Kerncijfers van Energie-Rénovations, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Energie-Rénovations?
Wat er de jongste jaren bij Energie-Rénovations gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 70.128. Bron: NBB ↗
- Expervision SRL werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Jemeppe-sur-Sambre. KBO
- Silvio Ben werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 168.180 winst in 2022 naar € 70.128 winst in 2025.
Betaalde al € 299.789 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 481.229 winst.
Keerde in totaal € 68.006 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Energie-Rénovations zitten Silvio Ben en Expervision SRL. Silvio Ben zit ook achter EXPERVISION.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2007
Bestuurder · vertegenwoordigd door Silvio Ben
sinds 2026
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chemin de Velaine 84
5190 Jemeppe-sur-Sambre
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0891.704.766
- Btw-nummer
- BE 0891.704.766
- Maatschappelijke zetel
- Chemin de Velaine 84, 5190 Jemeppe-sur-Sambre
- Namen & benamingen
- Energie-Rénovations
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 augustus 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 11 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Installatie van duurzame elektrische installaties
Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten
Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie
Gespecialiseerde detailhandel in vaste en vloeibare brandstoffen