Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

TENDANCE HABITAT

BE0889908187

Rechtspersoon Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid 1 vestiging

TENDANCE HABITAT is een bouwbedrijf in Awans. BVBA, gestart op 7 juni 2007, 1 vestiging.

Chaussée Noël Ledouble 51 bus 3, 4340 Awans

Achter het bedrijf: Luc ISANBOURG.

Actief voor

19 jaar, 4 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Verlies twee jaar op rij NBB

    Negatief resultaat in 2024 en 2025.

Financiën

Boekjaar 2025

TENDANCE HABITAT uit Awans, ondernemingsnummer BE0889908187, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -2.934 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TENDANCE HABITAT een brutomarge van € 51.146 en een eigen vermogen van € 136.009. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -49.356 naar € -2.934. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 136.009

▼ 2% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -2.934

▲ 94 % minder verlies dan in 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 61.026

▲ 11% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € 129.809.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Loonkost

€ 25.432

▲ 23% t.o.v. 2024

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 6.217

▼ 41% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 5 jaar te gaan

€ 99.246

▼ 17% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 18.521 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 18.624

▲ 217% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 40.571

▲ 58% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 129.837 € 100.036 € 132.795 € 51.146 ▼ 61%
Winst na belastingen € 20.310 € 49.638 € -49.356 € -2.934 ▲ € 46.423
Eigen vermogen € 138.661 € 188.299 € 138.943 € 136.009 ▼ 2%
Totale schulden € 214.738 € 199.943 € 153.876 € 162.047 ▲ 5%
Cash € 25.945 € 79.121 € 54.994 € 61.026 ▲ 11%
Terreinen & gebouwen € 112.467 € 111.788 € 106.738 € 101.688 ▼ 5%
Opgepotte winst € 132.461 € 182.099 € 132.743 € 129.809 ▼ 2%
Bankschulden € 154.200 € 136.849 € 118.883 € 99.246 ▼ 17%
Balanstotaal € 353.399 € 388.242 € 292.818 € 298.056 ▲ 2%
Werknemers (VTE) 1,8 0,3 0,3 0,3

Kerncijfers van TENDANCE HABITAT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met TENDANCE HABITAT?

Wat er de jongste jaren bij TENDANCE HABITAT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 2.934. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Awans. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 20.310 winst in 2022 naar € 2.934 verlies in 2025.

Betaalde al € 19.490 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 49.638 winst.

Gemiddeld € 72.100 toegevoegde waarde per werknemer in 2022.

Bestuur

Luc ISANBOURG
TENDANCE HABITAT

Achter TENDANCE HABITAT zit Luc ISANBOURG.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Luc ISANBOURG

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Chaussée Noël Ledouble 51 bus 3

4340 Awans

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0889.908.187
Btw-nummer
BE 0889.908.187
Maatschappelijke zetel
Chaussée Noël Ledouble 51 bus 3, 4340 Awans
Namen & benamingen
TENDANCE HABITAT
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
7 juni 2007
Peppol
Actief · Actief sinds 24 nov 2023
Activiteiten · NACE

Algemene bouw van residentiële gebouwen

Optrekken van andere residentiële gebouwen en van kantoorgebouwen

Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)

Detailhandel in ijzerwaren, verf, bouwmaterialen en glas (inclusief doe-het-zelfzaken) met een verkoopsoppervlakte vanaf 400 m2.

Bouwen van individuele huizen

Veelgestelde vragen

Wat doet TENDANCE HABITAT?
TENDANCE HABITAT is een bouwbedrijf in Awans. BVBA, gestart op 7 juni 2007, 1 vestiging.
Wat is het adres van TENDANCE HABITAT?
De maatschappelijke zetel van TENDANCE HABITAT is gevestigd te Chaussée Noël Ledouble 51 bus 3, 4340 Awans.
Is TENDANCE HABITAT nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is TENDANCE HABITAT actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 7 juni 2007.
Is TENDANCE HABITAT geregistreerd op Peppol?
Ja, TENDANCE HABITAT is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0889908187.
Wat is het ondernemingsnummer van TENDANCE HABITAT?
Het ondernemingsnummer van TENDANCE HABITAT is BE0889908187.
Wanneer is TENDANCE HABITAT opgericht?
TENDANCE HABITAT is opgericht op 7 juni 2007.