Financiën
Boekjaar 2025
YOU4 uit Watermaal-Bosvoorde, ondernemingsnummer BE0886621570, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 829.056 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde YOU4 een brutomarge van € 438.698 en een eigen vermogen van € 2,7 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 350.840 naar € 829.056. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 2,7 miljoen
▼ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 829.056
▲ 136% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 107.667
▲ € 92.006 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 948.722 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 8.869
▼ 38% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 628.063
▼ 53% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 55.549 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 11 jaar weg.
€ 32.173
▲ € 25.886 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 83.112
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 164.824 | € 104.027 | € 142.680 | € 438.698 | ▲ 207% |
| Winst na belastingen | € 393.734 | € 398.634 | € 350.840 | € 829.056 | ▲ 136% |
| Eigen vermogen | € 2.093.320 | € 2.491.954 | € 2.842.794 | € 2.723.128 | ▼ 4% |
| Totale schulden | € 2.096.357 | € 1.472.863 | € 1.675.680 | € 946.207 | ▼ 44% |
| Cash | € 55.473 | € 90.517 | € 15.661 | € 107.667 | ▲ € 92.006 |
| Terreinen & gebouwen | € 2.972.939 | € 2.907.639 | € 2.788.244 | € 1.361.152 | ▼ 51% |
| Opgepotte winst | € 2.077.120 | € 2.475.754 | € 2.826.594 | € 2.706.928 | ▼ 4% |
| Dividend | € 1.255.325 | € 0 | € 0 | € 948.722 | |
| Bankschulden | € 1.864.886 | € 1.287.959 | € 1.340.698 | € 628.063 | ▼ 53% |
| Balanstotaal | € 4.189.677 | € 3.964.817 | € 4.518.474 | € 3.669.335 | ▼ 19% |
Kerncijfers van YOU4, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met YOU4?
Wat er de jongste jaren bij YOU4 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 829.056 (▲ 136% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Watermaal-Bosvoorde. KBO
- HENRI LEGRAND werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 393.734 winst in 2022 naar € 829.056 winst in 2025.
Betaalde al € 198.936 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 829.056 winst.
Keerde in totaal € 2,2 miljoen dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter YOU4 zit HENRI LEGRAND. Zelf heeft het 100% van CRESCOLUX.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Léopold Wienerlaan 114
1170 Watermaal-Bosvoorde
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0886.621.570
- Btw-nummer
- BE 0886.621.570
- Maatschappelijke zetel
- Léopold Wienerlaan 114, 1170 Watermaal-Bosvoorde
- Namen & benamingen
- YOU4
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 januari 2007
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen
Organisatie van congressen en beurzen
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.