Financiën
Boekjaar 2025
PHARMACIE DE GOUTROUX uit Charleroi, ondernemingsnummer BE0884064235, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 107.193 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PHARMACIE DE GOUTROUX een brutomarge van € 269.491 en een eigen vermogen van € 765.164. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 57.498 naar € 107.193. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 765.164
▲ 16% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 107.193
▲ 86% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 307.397
▲ 23% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 758.964.
Mensen en middelen in 2025
1
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 40.936
▲ 8% t.o.v. 2024
€ 40.900 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 3.632
▼ 8% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 272.673
▼ 18% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 65.589 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 193.189
▲ 24% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 35.727
▲ 29% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 301.756 | € 191.411 | € 241.875 | € 269.491 | ▲ 11% |
| Winst na belastingen | € 4.743 | € 29.107 | € 57.498 | € 107.193 | ▲ 86% |
| Eigen vermogen | € 571.366 | € 600.473 | € 657.971 | € 765.164 | ▲ 16% |
| Totale schulden | € 496.679 | € 565.792 | € 514.264 | € 502.331 | ▼ 2% |
| Cash | € 186.744 | € 242.817 | € 250.453 | € 307.397 | ▲ 23% |
| Terreinen & gebouwen | € 576.093 | € 555.234 | € 512.195 | € 493.393 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 565.166 | € 594.273 | € 651.771 | € 758.964 | ▲ 16% |
| Bankschulden | € 440.600 | € 386.748 | € 330.800 | € 272.673 | ▼ 18% |
| Balanstotaal | € 1.068.046 | € 1.166.265 | € 1.172.235 | € 1.267.496 | ▲ 8% |
| Werknemers (VTE) | 0 | 0,9 | 1 | 1 |
Kerncijfers van PHARMACIE DE GOUTROUX, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met PHARMACIE DE GOUTROUX?
Wat er de jongste jaren bij PHARMACIE DE GOUTROUX gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 107.193 (▲ 86% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- SPRL GESTIPHAR werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Charleroi. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 4.743 winst in 2022 naar € 107.193 winst in 2025.
Betaalde al € 105.225 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 107.193 winst.
Gemiddeld € 269.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter PHARMACIE DE GOUTROUX zit SPRL GESTIPHAR. SPRL GESTIPHAR zit ook achter Y.C.A. en PHARMACIE DU RING.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2014
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Leernes(GTX) 196
6030 Charleroi
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0884.064.235
- Btw-nummer
- BE 0884.064.235
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Leernes(GTX) 196, 6030 Charleroi
- Namen & benamingen
- PHARMACIE DE GOUTROUX
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 oktober 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Apothekers
Detailhandel in farmaceutische producten