Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Team krimpt NBB
Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 6 naar 4,4.
Financiën
Boekjaar 2025
LARMUSEAU uit Gent, ondernemingsnummer BE0882967343, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 150.182 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LARMUSEAU een brutomarge van € 391.324 en een eigen vermogen van € 322.289. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 114.995 naar € 150.182. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 322.289
▲ 87% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 150.182
▲ 31% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 675.027
▲ 44% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -21.281.
Mensen en middelen in 2025
4,4
▼ 0,7 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 174.246
▼ 17% t.o.v. 2024
€ 39.600 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 206
▼ 92% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 110.380
▲ 23% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 37.203
▼ 27% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 357.773 | € 349.746 | € 390.315 | € 391.324 | |
| Winst na belastingen | € 9.164 | € 51.142 | € 114.995 | € 150.182 | ▲ 31% |
| Eigen vermogen | € -119.030 | € 57.112 | € 172.107 | € 322.289 | ▲ 87% |
| Totale schulden | € 887.956 | € 806.223 | € 687.405 | € 689.723 | |
| Cash | € 190.597 | € 421.472 | € 468.917 | € 675.027 | ▲ 44% |
| Opgepotte winst | € -337.600 | € -286.458 | € -171.463 | € -21.281 | ▲ € 150.182 |
| Bankschulden | € 15.127 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 768.926 | € 863.335 | € 859.513 | € 1.012.012 | ▲ 18% |
| Werknemers (VTE) | 13,8 | 6 | 5,1 | 4,4 | ▼ 0,7 |
Kerncijfers van LARMUSEAU, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LARMUSEAU?
Wat er de jongste jaren bij LARMUSEAU gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 150.182 (▲ 31% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Nieuwe vestiging in Lochristi. KBO
- ARTRUN werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 9.164 winst in 2022 naar € 150.182 winst in 2025.
Betaalde al € 1.303 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 150.182 winst.
Gemiddeld € 88.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Het aandeel van ARTRUN komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
LARMUSEAUAchter LARMUSEAU zit ARTRUN. De aandelen zijn in handen van ARTRUN (10.1%).
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Eeklostraat 114 bus B
9030 Gent
Ganzendries 1 bus 1
9000 Gent
Actief sinds 1 maart 2015
Dorp-Oost 9
9080 Lochristi
Actief sinds 20 april 2018
Kleine Vismarkt 2 bus 1
9000 Gent
Actief sinds 11 maart 2026
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Certificeringen & Partners
Hosting & E-mail
E-mail provider
Google Workspace
Hosting
COMBELL-AS, BE
Domein
Domein
confiserielarmuseau.com
Geregistreerd
2014-08-13
Registrar
Ascio Technologies, Inc. Danmark - Filial af Ascio technologies, Inc. USA
Vervalt
2026-08-13
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0882.967.343
- Btw-nummer
- BE 0882.967.343
- Maatschappelijke zetel
- Eeklostraat 114 bus B, 9030 Gent
- Namen & benamingen
- LARMUSEAU
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 augustus 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 okt 2025
- Contact
- confiserielarmuseau.com
- Activiteiten · NACE
Vervaardiging van cacao, chocolade en suikerwerk
Detailhandel in brood-, banketbakkerswerk en suikerwerk
Detailhandel in brood en banketbakkerswerk (koude bakkers)
Groothandel in suiker, chocolade en suikerwerk