Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 36 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Team krimpt NBB
Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 6,6 naar 5,6.
Financiën
Boekjaar 2025
Manmade uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0879949356, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 157.681 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Manmade een brutomarge van € 468.995 en een eigen vermogen van € 477.597. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 106.837 naar € 157.681. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 477.597
▲ 22% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 157.681
▲ 48% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 131.307
▼ 31% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 70.000 uitgekeerd
44 % van de winst ging naar de aandeelhouders, vooral naar Proxima Volta (100 % van de aandelen). Daar komt het geld dus terecht.
Mensen en middelen in 2025
5,6
▼ 0,1 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 252.428
▲ 26% t.o.v. 2024
€ 45.100 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 34.413
▲ € 29.875 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 116.697
▼ 16% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 33.332 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 152.380
▼ 19% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 117.764
▲ 61% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 291.349 | € 373.710 | € 446.401 | € 468.995 | ▲ 5% |
| Winst na belastingen | € 52.518 | € 116.036 | € 106.837 | € 157.681 | ▲ 48% |
| Eigen vermogen | € 337.043 | € 363.079 | € 389.915 | € 477.597 | ▲ 22% |
| Totale schulden | € 801.484 | € 866.833 | € 696.207 | € 649.886 | ▼ 7% |
| Cash | € 203.137 | € 287.724 | € 190.784 | € 131.307 | ▼ 31% |
| Opgepotte winst | € 275.043 | € 301.079 | € 327.915 | € 415.597 | ▲ 27% |
| Dividend | € 0 | € 90.000 | € 80.000 | € 70.000 | ▼ 12% |
| Bankschulden | € 367.590 | € 298.430 | € 139.464 | € 116.697 | ▼ 16% |
| Balanstotaal | € 1.138.527 | € 1.229.911 | € 1.138.412 | € 1.127.482 | ▼ 1% |
| Werknemers (VTE) | 5,6 | 6,6 | 5,7 | 5,6 | ▼ 0,1 |
Kerncijfers van Manmade, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Manmade?
Wat er de jongste jaren bij Manmade gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 157.681 (▲ 48% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 52.518 winst in 2022 naar € 157.681 winst in 2025.
Betaalde al € 94.941 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 157.681 winst.
Gemiddeld € 83.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Het aandeel van Proxima Volta komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
ManmadeAchter Manmade zit PROXIMA VOLTA BV. De aandelen zijn in handen van Proxima Volta (99.8%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Geert Aerts
Aandeelhouders
99.8%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Mechelsesteenweg 121A
2220 Heist-op-den-Berg
Mechelsesteenweg 121 bus A
2220 Heist-op-den-Berg
Actief sinds 10 april 2006
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Certificeringen & Partners
Hosting & E-mail
E-mail provider
Google Workspace
Hosting
TRANSIP-AS Amsterdam, the Netherlands, NL
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- MACKEN Serge(oprichter) 50%
- MACKEN Ingeborg(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0879.949.356
- Btw-nummer
- BE 0879.949.356
- Maatschappelijke zetel
- Mechelsesteenweg 121A, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- Manmade
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 februari 2006
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 sep 2024
- Contact
- man-made.be
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
Detailhandel in bovenkleding voor heren, dames en kinderen (algemeen assortiment)
Groothandel in kleding, kledingtoebehoren en bontartikelen
Groothandel in kleding, met uitzondering van werk- en onderkleding