Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL

BE0878156836

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL is een artsenpraktijk in Gerpinnes. BV, gestart op 23 december 2005, 1 vestiging.

Drève des Dominicains(LOV) 24, 6280 Gerpinnes

Achter het bedrijf: SRL L'IMAGERIE MEDICALE, SRL I.R. MEDICALE.

Actief voor

20 jaar, 10 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

Financiën

Boekjaar 2026

CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL uit Gerpinnes, ondernemingsnummer BE0878156836, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 484 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL een brutomarge van € 135.892 en een eigen vermogen van € 28.494. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 12 naar € 484. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 24 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 28.494

▲ 2% t.o.v. 2025

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 484

▲ € 471 t.o.v. 2025

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 288.424

▲ 45% t.o.v. 2025

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 494.

Mensen en middelen in 2026

Loonkost

€ 128.783

▲ 5% t.o.v. 2025

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 1.053

▼ 62% t.o.v. 2025

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2026

Bankschulden ≈ 7 jaar te gaan

€ 225.655

Dit jaar wordt € 31.426 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 255.993

▲ 34% t.o.v. 2025

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 22.895

▲ 9% t.o.v. 2025

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2023202420252026Verschil 2025 → 2026
Brutomarge € 113.042 € 113.905 € 123.945 € 135.892 ▲ 10%
Winst na belastingen € -178 € 144 € 12 € 484 ▲ € 471
Eigen vermogen € 27.854 € 27.998 € 28.010 € 28.494 ▲ 2%
Totale schulden € 175.711 € 215.799 € 212.756 € 504.544 ▲ 137%
Cash € 170.383 € 207.189 € 199.323 € 288.424 ▲ 45%
Opgepotte winst € -146 € -2 € 10 € 494 ▲ € 484
Bankschulden € 0 € 0 € 0 € 225.655
Balanstotaal € 203.565 € 243.796 € 240.766 € 533.037 ▲ 121%

Kerncijfers van CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.

Wat is er gebeurd met CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL?

Wat er de jongste jaren bij CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 484 (▲ € 471 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
  • SRL L'IMAGERIE MEDICALE werd bestuurder. NBB
  • SRL I.R. MEDICALE werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Gerpinnes. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 178 verlies in 2023 naar € 484 winst in 2026.

Betaalde al € 2.443 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2026, met € 484 winst.

Bestuur

Het aandeel van I.R. MEDICALE komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.

CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL

Achter CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL zitten SRL L'IMAGERIE MEDICALE en SRL I.R. MEDICALE. De aandelen zijn in handen van I.R. MEDICALE (50%).

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2026

SRL L'IMAGERIE MEDICALE

Bestuurder · vertegenwoordigd door Myriam Littani

sinds 2023

SRL I.R. MEDICALE

Bestuurder · vertegenwoordigd door Isabelle Rousseau

sinds 2023

Aandeelhouders

Participaties

Geen participaties in andere bedrijven gemeld.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Drève des Dominicains(LOV) 24

6280 Gerpinnes

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0878.156.836
Btw-nummer
BE 0878.156.836
Maatschappelijke zetel
Drève des Dominicains(LOV) 24, 6280 Gerpinnes
Namen & benamingen
CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
23 december 2005
Peppol
Niet geregistreerd
Activiteiten · NACE

Activiteiten van medisch specialisten

Medische praktijken

Veelgestelde vragen

Wat doet CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL?
CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL is een artsenpraktijk in Gerpinnes. BV, gestart op 23 december 2005, 1 vestiging.
Wat is het adres van CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL?
De maatschappelijke zetel van CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL is gevestigd te Drève des Dominicains(LOV) 24, 6280 Gerpinnes.
Is CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 23 december 2005.
Is CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL geregistreerd op Peppol?
Nee, CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL?
Het ondernemingsnummer van CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL is BE0878156836.
Wanneer is CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL opgericht?
CENTRE DE SENOLOGIE DE LOVERVAL is opgericht op 23 december 2005.