Financiën
Boekjaar 2025
DENTALCARE MCK uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0875505271, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 59.428 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DENTALCARE MCK een brutomarge van € 183.955 en een eigen vermogen van € 174.093. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 60.135 naar € 59.428. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 27 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 174.093
▼ 31% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 59.428
▼ 1% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 191.312
▲ 67% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 136.617 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 41.253
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 25.136
▼ 28% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 178.671
▼ 15% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 21.151 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 725
▼ 90% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.814
▼ 14% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 180.002 | € 142.611 | € 198.252 | € 183.955 | ▼ 7% |
| Winst na belastingen | € 52.543 | € 18.454 | € 60.135 | € 59.428 | ▼ 1% |
| Eigen vermogen | € 298.294 | € 191.147 | € 251.283 | € 174.093 | ▼ 31% |
| Totale schulden | € 269.122 | € 334.758 | € 252.307 | € 339.184 | ▲ 34% |
| Cash | € 208.460 | € 162.066 | € 114.735 | € 191.312 | ▲ 67% |
| Terreinen & gebouwen | € 293.418 | € 262.221 | € 235.236 | € 212.853 | ▼ 10% |
| Opgepotte winst | € 285.894 | € 178.747 | € 238.883 | € 161.693 | ▼ 32% |
| Dividend | € 45.000 | € 125.600 | € 0 | € 136.617 | |
| Bankschulden | € 249.458 | € 260.981 | € 209.951 | € 178.671 | ▼ 15% |
| Balanstotaal | € 567.416 | € 525.906 | € 503.590 | € 513.277 | ▲ 2% |
Kerncijfers van DENTALCARE MCK, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met DENTALCARE MCK?
Wat er de jongste jaren bij DENTALCARE MCK gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 59.428 (▼ 1% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
Samengevat
Van € 52.543 winst in 2022 naar € 59.428 winst in 2025.
Betaalde al € 78.467 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 60.135 winst.
Keerde in totaal € 307.217 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter DENTALCARE MCK zit MARIE-CHRISTINE KETELAER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
MARIE-CHRISTINE KETELAER
Zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Albert Jonnartlaan 1
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- KETELAER Marie-Christine(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0875.505.271
- Btw-nummer
- BE 0875.505.271
- Maatschappelijke zetel
- Albert Jonnartlaan 1, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- DENTALCARE MCK
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 augustus 2005
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken
Tandartspraktijken