Financiën
Boekjaar 2025
ML CONSTRUCTION uit Tervuren, ondernemingsnummer BE0844037184, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 46.991 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ML CONSTRUCTION een brutomarge van € 206.387 en een eigen vermogen van € 644.556. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -34.084 naar € 46.991. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 21 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 644.556
▼ 6% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 46.991
▲ in 2024 nog € 34.084 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 103.519
▼ 55% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 91.195 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
2
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 71.366
▼ 11% t.o.v. 2024
€ 35.700 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 252.808
▲ 280% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 200.888.
Schulden eind 2025
€ 275.753
▲ 83% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 41.988 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 77.062
▼ 14% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.427
▼ 81% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 196.255 | € 663.957 | € 90.371 | € 206.387 | ▲ 128% |
| Winst na belastingen | € 78.108 | € 447.959 | € -34.084 | € 46.991 | ▲ € 81.075 |
| Eigen vermogen | € 500.943 | € 816.012 | € 688.760 | € 644.556 | ▼ 6% |
| Totale schulden | € 424.817 | € 652.389 | € 463.796 | € 404.495 | ▼ 13% |
| Cash | € 68.379 | € 234.193 | € 229.662 | € 103.519 | ▼ 55% |
| Terreinen & gebouwen | € 236.908 | € 235.578 | € 222.186 | € 208.793 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 494.743 | € 809.812 | € 682.560 | € 638.356 | ▼ 6% |
| Dividend | € 0 | € 132.890 | € 93.168 | € 91.195 | ▼ 2% |
| Bankschulden | € 168.036 | € 155.285 | € 150.554 | € 275.753 | ▲ 83% |
| Balanstotaal | € 925.760 | € 1.468.401 | € 1.152.556 | € 1.049.050 | ▼ 9% |
| Werknemers (VTE) | 1 | 1,7 | 2 | 2 |
Kerncijfers van ML CONSTRUCTION, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ML CONSTRUCTION?
Wat er de jongste jaren bij ML CONSTRUCTION gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 46.991. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tervuren. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 78.108 winst in 2022 naar € 46.991 winst in 2025.
Betaalde al € 158.905 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 447.959 winst.
Gemiddeld € 103.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter ML CONSTRUCTION zitten José Fernando FERREIRA LOPES en Augusto MOREIRA MENDES.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
José Fernando FERREIRA LOPES
Bestuurder
Augusto MOREIRA MENDES
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Jezus Eiklaan 1
3080 Tervuren
Paardenmarktstraat 68
3080 Tervuren
Actief sinds 1 april 2012
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0844.037.184
- Btw-nummer
- BE 0844.037.184
- Maatschappelijke zetel
- Jezus Eiklaan 1, 3080 Tervuren
- Namen & benamingen
- ML CONSTRUCTION
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 februari 2012
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen