Financiën
Boekjaar 2025
NY PERFORMANCES uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0843401736, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 55.901 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NY PERFORMANCES een brutomarge van € 89.442 en een eigen vermogen van € 252.018. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 55.360 naar € 55.901. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 252.018
▼ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 55.901
▲ 1% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 69.897
▲ 42% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 58.616 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
€ 11.151
▼ 21% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 291
▼ 80% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.609
▲ 3% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 112.535 | € 97.211 | € 89.123 | € 89.442 | |
| Winst na belastingen | € 73.728 | € 56.932 | € 55.360 | € 55.901 | ▲ 1% |
| Eigen vermogen | € 268.281 | € 258.929 | € 254.733 | € 252.018 | ▼ 1% |
| Totale schulden | € 86.216 | € 118.495 | € 92.898 | € 88.583 | ▼ 5% |
| Cash | € 20.647 | € 99.547 | € 49.379 | € 69.897 | ▲ 42% |
| Opgepotte winst | € 262.081 | € 252.729 | € 248.533 | € 245.818 | ▼ 1% |
| Dividend | € 0 | € 66.285 | € 59.555 | € 58.616 | ▼ 2% |
| Bankschulden | € 49.123 | € 27.864 | € 14.052 | € 11.151 | ▼ 21% |
| Balanstotaal | € 354.497 | € 377.423 | € 347.631 | € 340.601 | ▼ 2% |
Kerncijfers van NY PERFORMANCES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met NY PERFORMANCES?
Wat er de jongste jaren bij NY PERFORMANCES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 55.901 (▲ 1% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Marc NYSSENS werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
Samengevat
Van € 73.728 winst in 2022 naar € 55.901 winst in 2025.
Betaalde al € 99.105 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 73.728 winst.
Keerde in totaal € 184.456 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter NY PERFORMANCES zit Marc NYSSENS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Marc NYSSENS
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kroninglaan 13
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- NYSSENS Marc Patrice Philippe(oprichter) 99%
- LESCALIER IIse Christine Cornelia Renée(oprichter) 1%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0843.401.736
- Btw-nummer
- BE 0843.401.736
- Maatschappelijke zetel
- Kroninglaan 13, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- NY PERFORMANCES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 februari 2012
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie