Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 49 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
RamaC uit Tongeren-Borgloon, ondernemingsnummer BE0842947816, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 2.768 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RamaC een brutomarge van € 50.974 en een eigen vermogen van € 215.994. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 15.946 naar € 2.768. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 215.994
▲ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt. Bij de oprichting brachten de oprichters € 72.000 in natura in: aandelen of andere activa, gewaardeerd in de akte.
€ 2.768
▼ 83% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 423
▲ 247% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 197.394.
Mensen en middelen in 2025
€ 122.781
▼ 18% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 122.658.
Schulden eind 2025
€ 210.201
▼ 12% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 39.557 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 3.586
▼ 12% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.948
▼ 46% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 23.629 | € 34.184 | € 90.884 | € 50.974 | ▼ 44% |
| Winst na belastingen | € 12.718 | € 6.518 | € 15.946 | € 2.768 | ▼ 83% |
| Eigen vermogen | € 190.762 | € 197.279 | € 213.226 | € 215.994 | ▲ 1% |
| Totale schulden | € 112.830 | € 289.945 | € 281.049 | € 229.735 | ▼ 18% |
| Cash | € 1.356 | € 664 | € 122 | € 423 | ▲ 247% |
| Opgepotte winst | € 172.162 | € 178.679 | € 194.626 | € 197.394 | ▲ 1% |
| Bankschulden | € 78.260 | € 241.162 | € 238.576 | € 210.201 | ▼ 12% |
| Balanstotaal | € 303.592 | € 487.224 | € 494.275 | € 445.729 | ▼ 10% |
Kerncijfers van RamaC, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RamaC?
Wat er de jongste jaren bij RamaC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 2.768 (▼ 83% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Tongeren-Borgloon. KBO
Samengevat
Van € 12.718 winst in 2022 naar € 2.768 winst in 2025.
Betaalde al € 24.621 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 15.946 winst.
Bestuur
Achter RamaC zit Christian Ramaekers. Christian Ramaekers zit ook achter RAMAFORM.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Veestraat 9
3840 Tongeren-Borgloon
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- RAMAEKERS, Christian Ghislain Joseph(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0842.947.816
- Btw-nummer
- BE 0842.947.816
- Maatschappelijke zetel
- Veestraat 9, 3840 Tongeren-Borgloon
- Namen & benamingen
- RamaC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 januari 2012
- Peppol
- Actief · Actief sinds 4 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Verspanend bewerken van metalen
Vervaardiging van andere gereedschapswerktuigen
Prepress- en premediadiensten