Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 23 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
IMMO MASA uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0839795217, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -222.321 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde IMMO MASA een brutomarge van € 1,1 miljoen en een eigen vermogen van € 679.298. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 324.012 naar € -222.321. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 23 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 679.298
▼ 25% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -222.321
▼ in 2024 nog € 324.012 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 13.209
▲ € 12.921 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 629.298.
Mensen en middelen in 2025
15
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 1,1 miljoen
▼ 2% t.o.v. 2024
€ 70.400 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 32.527
▼ 13% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 2,2 miljoen
Dit jaar wordt € 12.109 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 1,4 miljoen
▲ 18% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 473.013
▼ 1% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 901.261 | € 2.304.868 | € 1.724.169 | € 1.065.701 | ▼ 38% |
| Winst na belastingen | € -246.504 | € 474.739 | € 324.012 | € -222.321 | ▼ € 546.333 |
| Eigen vermogen | € 307.006 | € 731.893 | € 901.619 | € 679.298 | ▼ 25% |
| Totale schulden | € 1.635.139 | € 2.516.932 | € 4.103.091 | € 4.202.120 | ▲ 2% |
| Cash | € 440 | € 2.756 | € 288 | € 13.209 | ▲ € 12.921 |
| Opgepotte winst | € 257.006 | € 681.893 | € 851.619 | € 629.298 | ▼ 26% |
| Dividend | € 0 | € 49.851 | € 154.286 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 56.122 | € 1.007.438 | € 2.184.103 | € 2.185.640 | |
| Balanstotaal | € 1.942.145 | € 3.248.825 | € 5.004.709 | € 4.881.417 | ▼ 2% |
| Werknemers (VTE) | 18,3 | 22,9 | 15 | 15 |
Kerncijfers van IMMO MASA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2026 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2026.
Wat is er gebeurd met IMMO MASA?
Wat er de jongste jaren bij IMMO MASA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 222.321 (▼ € 546.333 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- MEDERIC MARRANO werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
Samengevat
Van € 246.504 verlies in 2022 naar € 222.321 verlies in 2025.
Betaalde al € 244.699 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 474.739 winst.
Gemiddeld € 71.000 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter IMMO MASA zitten SALVATORE CALI, JULIAN CALI en MEDERIC MARRANO. De aandelen zijn in handen van SALVATORE CALI, JULIAN CALI en MEDERIC MARRANO.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
SALVATORE CALI
Bestuurder
Is aandeelhouder
JULIAN CALI
Bestuurder
Is aandeelhouder
sinds 2022
Aandeelhouders
SALVATORE CALI · bestuurder
JULIAN CALI · bestuurder
MEDERIC MARRANO · bestuurder
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de la Croix du Maïeur(S-B) 21 bus b
7110 La Louvière
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- CALI Maurizio(oprichter (samen met echtgenote Rosanna CIRILLO, 50 parts)) 50%
- CALI Salvatore(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0839.795.217
- Btw-nummer
- BE 0839.795.217
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Croix du Maïeur(S-B) 21 bus b, 7110 La Louvière
- Namen & benamingen
- IMMO MASA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 september 2011
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 jul 2026
- Activiteiten · NACE
Metselwerk
Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
Uitvoeren van metsel- en voegwerken
Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten